bugün

para, kartlar(okul kimlik kartı , kimlik , ehliyet vs. vs. ) ve onlar dışında benim için çok özel bir şey..
onu ilk gördüğüm gün ayağımın ucuna düşmüştü , yerden aldım saklamaya başladım. en sonunda açıldım ve birlikteliğimiz ilk adımını atmış oldu bahar aylarında yaklasık 2.5 3 sene önce.tabi ki gel zaman git zaman bu ilişkininde suyu kaynadı bir şekilde , her neyse oralar özel şeyler . yalnız ihanetin yükünü ne ben nede bu yaprak tanesi kaldırdı tıpkı kalbim gibi onunda bir parçası kırıldı ve hala saklarım cüzdanımın en gizli köşesinde , ona her baktığımda aklıma gelenler beni hem üzer hemde mutlu eder , karışık duygular işte..
ama unutulmuyor hiç bir şey...

http://galeri.uludagsozlu...an-garip-nesneler-689515/

bu küçük yaprak tanesi , onu gördükten sonra o kadar güzel görünmüştü ki gözüme adeta o sanmıştım ve ondan dolayıdır ki alıp saklama hissiyatına kapılmıştım , meğer ne safmışım..
Fermuarli yerde gunluk param 15 tl civari.gizli bi bolmede 200 tl param var.zor gunler icin hep bulundururum.babamin fotografi nufus cuzdanim ve ehliyetim.(bi de birisinin icip attigi sigaranin kaucuk yeri var ya.o var sakliyorim).
kayseride vurulduğumda hastanede verdikleri barkod (hatıra) , ehliyet, 5 tl, banka kartları, passo lig (lanet olsun) .
banka kartım nüfus cüzdanı ehliyet okul kimliği çeşitli markaların kartları birkaç vesikalık foroğraf flash bellek hurma dalı (bereketli olur derlerdi o yüzden koymuştum zamanında) alışverişlerden kalma bolca fiş ve bir miktar para.
bazı kartvizitler ve nakit olmalıdır.
- KKTC ehliyeti, T.C. Kimlik kartı, kredi kartı, banka kartı, bol miktarda para...

(sonuncusu şakaydı.)
hafta sonuna kadar odenecek borclar icin 1300tl.
Zıvana, OCB kağıdı, nezaket, kelimeler kelimeler kelimeler.
saydim sizin icin. 158 dolar 35 cent var su an.
Öğrenci kartı, tel toka ,saçma sapan kağıt parçaları sanırım zamanında fiş tiler.
nüfus cüzdanı,
kentkart,
öğrenci kartı,
yemekhane kartı,
world card,
bikaç da kağıt para *
para hariç her şey. arap kağıdı bile var amk.
Cüzdanım yok.
ehliyet.
nüfus cüzdanı.
4 tane 1 lira.
2 tane 50 kurus.
1 tane 25 kuruş.
2 tane 5 kuruş.

para bok.
1 dolardır. *
american express card,
iş bankası banka kartı,
az bişey para,
kimlik,
ege üniversitesi öğrenci kimlik kartı,
kent kart,
prezervatif.
inınal kart,kimlik,20 tl ve donerci kartı... Ne olur ne olmaz ..
nüfus cüzdanı,
banka maaş kartı,
bi miktar para,
vesikalık resim.
4 yıl önceye dayanan kartvizitler. Ehliyet. Kimlik. 1 dolar.
Nüfus cüzdanı, 3-4 fotoğraf, 850 TL, müze kart, kredi kartı.
Öğrenci kartı
Nüfus cüzdanı
Migros kartı
200 Tl para
istanbul kart
Alışveriş fişleri
Kardeşimin vesikalık fotoğrafı.
kredi kartı, kimlik, ehliyet, para
Çoğu gereksiz olan şeylerdir. Prezervatif bulunmuyorsa sevin o adamı ondan zarar gelmez. ya da gelir aids falan olursunuz bilemedim şimdi.
bikaç bozukluk falan, belki kimlik vardir ama çıkarmışta olabilirim, fiş, face şifrelerimin falan yazdığı bi kağıt vs vs. ama adam akıllı para olmadığı kesin.
Üşenmedim yazcam.
143tl.
Card finan kk.
iş bankası kk.
Migros k.
D&r k.
Şaypa ailem k.
Mudo k.
Gratis k.
Garanti k.
Ziraat k.
Teb k.