bugün

Bugün gıpta nın taşdan imal edilmiş defterlerinden aldım, tabi hemen su testine tabi tuttum, gerçekten ıslandığında
bozulma gibi bir durum olmuyor, selüloz içermeyen ağaç katkısız bir defter.
Sanırım tükenmez kalemle daha iyi bir kullanım sağlanıyor.
Şinasi sahnesinde Alacaklılaroyununu izledim dostlar. Kadın erkek ilişkilerine dair güzel bir analiz, tavsiye edilir.
eksi 2 derecede sigara içtim 3 saat araç kullandım istanbul a geldim, kendimi eve attım ısınmak için bir şişe viski içtim (hala içiyorum).
2 sigara içtim, mantı yedim, tv izledim vs.
Pizza yemek, lahmacun yemek, bilgisayar da takilmak, sözlükte takilmak, ders calismamak.
kardeşlerimle vakit geçirmekten başka iş yapmadım. sizleri çok seviyorum kardeşlerim. bana huzur ve mutluluk veren tek yer ablamın evi...
Yemek yedim, çalıştım, köpeğimi gezdirdim, internete girdim, çay içtim, dişlerimi fırçaladım, çişimi yaptım, kakamı yaptım.
okula gıttım pasaportta yurudum sinemaya gıttım pızza yedım.
arkadaşımla midem ağzıma gelene kadar yemek yemek, onun mutlu ilişkisini görüp bazı çıkarımlarda bulunmak ve belirli kararlar alma aşmasında olmak gibi gibi.
Sabh kalktim ise gittim butun gun ofiste oturdum face twitter instagram takildim toplasan 1 saat calistim alsam eve geldim vucudumu yikadim uzandim birazdanda yatarim boyle sikim sokum bi hayat hergun ayni amk.
anaokulundaki minik öğrencilerimle tiyatroya gitmişimdir.
9 civarı uyandım, perdeleri kapattım, dünden kalan pizzayı yedim, biraz sözlükte takılıp, 5 dakika yol yürüdükten sonra tuzla arabasına bindim. (izmitten) sıkıcı ve bunaltıcı bir yol idi. ulaştığımda ise hemen metroya doğru emin adımlarla yürümeye başladım..
kartal-kadıköy metrosuna atlayıp, bir sürü insanla beraber metro turunu tamamladım. boğanın olduğu garip bir meydana çıktım ve esnafa dereağzı futbol tesisleri nerede diye sorumu yönelttim. sağolsun gösterdi gibi oldular, bi döner bi ayran kayıp, saraçoğlu stadyumunun hemen arka tarafında olan tesislere ulaştım. yaşım 16 ve 1 hafta önce arayıp beni denemek istediklerini bildirdiler.
vardığımda koordinatör ile tanıştım, konuştuk. hazırlık maçı yapıldı yeni gelenlere nazaran. iyi oynayamadığımdan olsa gerektir ki beğenilen herhangi birisi olmamıştı, ve ben hasta bir o kadar halsizdim. 30 dakika için geldiğim onca yol, sıkıntı bitmiş olduğundan, hem sevinip, hem o yorgunlukla evin yolunu tutmuştum. tekrar metroya-kartala-izmit metrobüsüne- eve- ve ıhlamur çayı eşliğinde sizlere yazmaktayım. az sonra hastaneye gideceğim bir de, annem ameliyat oldu, baarsak. bunu da eklemeliyim.. garip, sıkıcı, çok düşünen biri olarak harcamaktayım ben de kendimi. iyi forumlar.
sokaklara çıktım, insanları seyrettim, telaşlı çocuklara bakıp durdum, banklarda oturup kitap okudum, erik yedim.
Yine hayatıma lanet ettim.Her gün yaptığım gibi...
kursa gittim spora gittim para çektim alışveriş yaptım yemek yedim. monoton
çocuk esirgeme kurumunu ve huzur evini ziyaret etmek.

keşke her gün gidebilsem.. şükür için, insanlık için daha güzel yerler var mıdır ki?
4800 metre yürüdüm. ayak bileklerim çok ağrıyor ama keep walking.
Bugun orucum. Malzeme aldım kandil simiti yaptim çok güzel. Birazdan komşulara dağıtıcaz.
Bugün pek bir şey yapmadım, sabahtan beri aynı şiiri dinlemekten başka.
kahvaltı hazırlamak.
evi süpürmek.
spor salonuna gitmek.
tavuk pisirmek.
akşama kadar da müzik dinlemek. *
Mezarlığı gittim dedemi ziyarete insan sevdiğini kaybedince değeri dahada artıyormuş.
anneannemle ve annemle birlikte esra erol izledim, gayet mutluyum. demek ki önemli olan ne yaptığından çok kiminle yaptığınmış.
sabah uyanip kahvalti yaptim. öğleyin hastaneye gidip ogleden sonra yengemin kiz kardesine gittim. sonra eve gelip ev isleri yemek derken. anca oturdum kanepeye. kedimle uyukluyoruz efendim.
Okulda tören yaptık, akış istediğimiz gibi gitti. Cocukları oyuncaklara bindirdik, malum onların günleri. Tüm gün topuklu ile gezmekten barnaklarım acıdı, ardından spor ayakkabılarımı öptüm. Dayımlara geldim ve aile yemeği yiyeceğiz. Bir gün de böyle bitecek.
inşaat banyo yaptı usta.