bugün

dogal bitki ve besinlerden hastaliklara cesitli dogal ilaclar bulabilir miyim diye arastirmaktayim.
şamanizm
Non-hodgkin lenfomalar.
carbyne, adlı arkadaşın grafene karşı gösterdiği termal kararlılık avantajının, nanomalzeme dizaynında ne gibi getirilerinin olabileceği ve elektrokimyasal süreçlerde kullanılabilirliği vs.
nasıl anket yapılır?
örgüt sosyolojisi , grup sosyolojisi ve sosyal psikoloji gibi alanlar.
yugoslavya'nın dağılış süreci ve savaşlar.
ehliyet kursu fiyatları.
osmanlı hakkında tüm anlatılanlar doğru mu?
arı kovanlarının içinde oluşan kokunun bronşite iyi geldiğini duymuştum, bu nasıl değerlendirilebilir üzerine araştırma yapıyorum bu aralar, umarım güzel sonuçlar çıkarda boşuna uğraşmış olmam.
çiftlik, yazılım
soyumu araştırıyorum.
bel fıtığı, disk kayması, bel zorlanması ve incinmesi, sinir sıkışması.
Adem ile Havva'nın kovulduğu yeri araştırıyorum. Bir şey araştırılacaksa işe en baştan başlamalı.
akciğer kanseri ve porsuk ağacı.
yoğurt mayalamak. aq son kozumu oynadım oldu oldu olmadı dost yoğurda devam aq
felç olmuş insanlar neden kilo almazlar yada alırlar mı? google bu konuda hiç yardımcı değil.
kuantum teorisi. (bilimsel olan şu "evrene yolluyoruz" olan değil!)
konuyla ilgili araştırmalarım sürerken "the holographic universe" adlı belgesele rastladım. güzel bir şeydi tavsiye ederim. başlangıçta kuantum teorisinden bahsetti. sonra hayat algılarımız üzerine değişik yaklaşımlar öne sürdü.
eski medeniyetlerin bizden daha gelişmiş olabileceği ve tesla'nın zaman yolculuğunu bulup bulmadığı.

online para kazanma yöntemleri.
matematiksel zekayı geliştirmenin yollarını araştırıyorum. acil ihtiyacım olan bir şey de.