bugün

(bkz: siktir git)
Boş olmasak burada ne işimiz var amk dedirten önermedir kendisi.
dolu insan göremeyiz zaten burada. doluysa burda işi ne adam gitsin işiyle gücüyle sosyal ortamında takılır. bizim gibi en azından millet az buz bilgi öğrensin diye bişeyler yazmaya uğraşmaz burada. çünkü hak etmiyorlar o bilgiyi buradakiler.
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca bunu diyen kişiyi de medeni cesaretinden dolayı kutluyorum. Cunku boş yazarlar arasinda ilk sırada gözümde
Burada yazan her insan önce kendisi için yazıyor bence çünkü bir konuda aydınlatma amacı guderek yazmak özellikle belli konularda zaten ne derece mümkün bu bile tartışmalı.

Mesela ben kendim için yazıyorum. Yazarken kafam başka bir şeyle meşgul oluyor ve böylece düşünmek istemediklerimi düşünmüyorum.

Boş insan ve dolu insan kavramının mantığı boş vakti olan insan ise buna katılmıyorum. Bence insan bencil bir varlık. Ben şu saatte Suriye'de amerika sonrası türkiyenin alacağı pozisyon hakkında makale okumak yerine burada yazıyorum çünkü ben vatana millete hayırlı olma kavramının da önce insanın kendine faydası olması gerektiğinden geçtiğine inanıyorum.
Bir yazar olarak ilk defa katıldığım önerme.
ben genel kültür yazıcam birzdan ama önce biraz öğretmenlere sallıyim.
ben arçelik veya beko olmayı tercih ederim.
ulen beni tanısan...herşey değil bak....belli konulardaki... ağlardın...

boş insanlar değil burdakiler... (gerizekalılar, kimi ergenler vs saymıyorum)
boş vermiş insanlar.

o yüzden ekşidekileri aşmış insanlar.
Gerçekten burası en boş platformlardan biri, Biz de burada takıldığımız sürece en boş insanlarız.