bugün

en son 210 yapmıştım daha da çıkamadım.
275 km. efenim bmw z4.
seat leon 1.6 tdi - 192 km/s
Bmw 520 : 250 km.
Seat leon : 190 km.

Not: leon'da basacak yol olmadığı için en fazla 190 yapılmıştır bassam daha da giderdi.
izmir aydın otobanında Toyota Corolla ile 190. Vurmayın abiler memur çocuğuyuz.
2000 li yillarda ehliyet i alir almaz 71 model opel rekord ile 180-190 daha hizli gittigim oldu ama bu bambaska biseydi.
audi a6 ile 248.
hyundai i30 ile 198 km. anlık olarak çıkıp hemen 120 lere düştüm. uzun yolda bile 120 yi geçmem. şimdiki aklım olsa tek seferlik bile olsa o hıza çıkmazdım. ne gerek var yani neyin ispatı olacak ki?
ben en son 240 ı gördüm.

herkes arabanın modelini yazmış bende yazayım bare audi a3, izmir aydın karayolunun dümdüz olan kısmında yapılmıştır.
yeni aldığım bugatti veyron ile bursa inegöl yolunda 385 km hız yaptığım rivayet edilmekte, yersen...
310'dan sonrasını göremedim.

Öteki taraftan selamlar...
250 km/h. limitore takılmıştım.

yer: almanya

araç: e60 m5.
hiç unutmam bundan 10 yıl önce hava çok yağışlı. koltuğa sağlam gömülmüşüm bir bastım gaza 300 km/s . NFS ' de yaptığım en yüksek hız.
Ford focus efsane kasa ile Manisa Balıkesir yolunda yolun boş olmasına da dayanarak 220 yaptım, aracın ibre sonu 220 ama bassam tersten bir tur daha dönecek gibiydi bana mısın demedi makina.
130u geçmem.
50 km. köy yollarında kullanmayı azıcık öğrendim. yakında ehliyete başvuruyoruz.
Sonunda k olmayan yazarlar başlığına evrilecektir.
En son 165 km yaptıktan hemen sonra fren hortumunun patlaması neticesi ölümle burun buruna kalmisligim var. Allahtan otobandaydim ve arabayı kazasız belasiz durdurma şansım olmuştu. O gün bu gündür gaz pedaliyla arama mesafe koydum.
180.daha ötesine ciğeri yetmedi sevgili corsacığımın. Bu golfle de 185den sonrasını denemedim.
Üff ne hızlı insanlar hemen aşık olun kızlar! Siktiret etrafındakileri önce kendini düşün. Bak etrafındakilerden biri olarak ben önce seni düşünebiliyorum. Saatte 240 km hızla yol almak heyecan verici olabilir ama bu heyecan senin hissettiğin sondan bir önceki duygu da olabilir. Sonuncusu hepimizin malumu. Yoksun oğlum artık geberip gitmek yetmezmiş gibi etrafındakileride kendinle beraber sürüklemek neden bu kadar ilgi çekici?
120 filan. Onu da otobanda sol şeride geçtiğim için mecbur basmak zorunda kaldım. Reno spring de bu bile tehlikeli. Rüzgardan savrulurken ecel terleri döktürdü araba bana. Sol şeritten sağa geçince 90 la devam ettim. Arabanıza ne kadar givensenizse Hız yapmayın gençler. Siz ölmeseniz başkası ölür. Yapmayın etmeyin.
benden hızlısı mezarda.
180 i geçmiştim ama sonrasını hatırlamıyorum.
Tokat Turhal'de 140ı görmüşlüğüm var. Onun haricinde 120yi hiç geçmemişimdir.
bide bursa otobanında arkadaşım 180 yapmıştı.
söke - didim yolunda 130. hyundai i10 ile.