bugün

orospu çocuğu bütünleme. herkes yine eğlenirken gezerken ben sınava giriyor olacam. aferim bana.
vazgeçmek doğru olan mı? Tek düşüncem bu.
Silkinmek.
tanrının varlığı ve tanrının din gönderip göndermediği sorunu.
nereden bu kadın kız düşmanlığı?
Recep tayyip erdoganin cok sirin olmasi veya muhtesem karizmasi vb. konu basliklari gormekten bikip usandigim.
Bu kadar saçma sapan bir hayatım olduğu için ne suç işlemiş olduğumu.
acaba kaç kişi 14 şubata yalnız gircek.
karnim acikti lan dolapta da mis gibi acili makarna var ama simdi kim kalkip onu alacak, tabaga koyacak, isitacak da yiyecek. siktir et, yak bi sigara daha.
çok ilginç bir şekilde gündemimle hiç alakası olamdığı halde, yıllar sonra durduk yere ağzımdan çıkıverdi adı. Bir an fog reyiz deyiverdim. bende, gülmek sağlığa iyi gelir düsturundan yola çıkarak, anmayı görev bildim ansızın. Analım gülelim. Hakkını helal et fog reyiz.

(bkz: fog reyiz)
ulan şu 2 dersten geçsem harbi çok iyi olacak seneye kalırsa okul uzayacak kesin gibi.
Icimde neden tutuyorum ki hepsini bagira bagira aglaya aglaya soyleyip cekip gideyim diyorum. Sonra yine ayni lafi duymaktan korkuyorum napiyosan yap umrumda degil. Insanlar insan gibi davranana kadar mutlu olamayacagim.
Recep Tayyip erdoğanı seven ateisti düşünüyorum.
2 hafta sonra okul başlayacak, dersler, sıkıntılar... off of
taylan özgür
"sigarayla birlikte çay mı yoksa kahve mi içeyim?" *
yataktan nasıl kalkacağım?
Bugunu atlatabilmek.
Ulan uni uni dedik gene bu sdaatte kalkiyoruz ise bak.
ne düşündüğünü düşünürken beni düşünüyor mu diye düşünüyorum, beni düşünmediğini düşüneceğimi düşünerek, düşünmekten vazgeçmeyi düşünüyorum.
bu entry i girsem mi girmesem mi yoksa bu entry i sarımsaklasakta mı saklasak sarımsaklamasakda mı saklasak.
dışarıda üstünü kartonla örten, sanki espri olsun diye köşe başındaki bankanın önünde uzanan evsiz amca.
abim hayatını berbat ediyor ve ben bir şey yapamıyorum, sevgili vs hepsi boş aileye bir şey olmasın.
Bu trt okul iyi yayınlar yapıyor. Sevdim.
Mini mini birler
Çalışkan ikiler
Tembel üçler
Dayak yiyen dörtler
Misafirdir beşler
Altılar altınımı çaldılar
Yediler yemeğimi yediler
Sekizler seksek olup gittiler
Dokuzlar "?" ""
Onlar kırmızı donlar
güncel Önemli Başlıklar