bugün

çok konuşmam çok konuşanı sevmem, yıpratırım.
insanlara güvenmeyin.
eğer çok güzel bir kadın değilseniz, daha ilk defa konuştuğunuz birinden size ders anlatmasını istemeyin. işimiz gücümüz oluyo yani genelde yoksa insanlığın öldüğünden değil. bi de ilk görüş amk ilk görüş. noluyo lan derler adama.
yaklasma eksilerim!
şoförsen bas gaza aşıksan vur saza.
siyasi veya din unsuru içeren entryler girmeyin, bir karşıt görüş sizi bulacak ve eksinizi eksik etmeyecektir.

edit: buna bile karşı çıkıp eksileyen var, ben daha ne diyeyim yurdum insanına.
yazdığım entryler zorunuza gidince, özel mesaj yazıp ardından cevap vermem içim yalvarmayı bırakın. komik oluyorsunuz.
(bkz: seven sikilir siken sevilir)

2+2=4 gibi kesin bir durum.
uyarı sahibi kendisini biliyor.

geldiğinde sakın dudullu'da ineyim deme he istanbul'un diğer ucu, sen yine esenler'de in ben gelir seni alırım.:*
isterseniz inanmayın, ama saygı göstermeyi öğrenin. hakaret etmek marifet değil.
Sonumuzun hiç de iyiye gitmediğini düşünüyorum. sanki bir çember daralıyor. biz burada yazdıkça sanki birileri rahatsız oluyor. hatta sözlüğün içine sızmış ve bilgi sızdıran ss'ler olduğu hissine de kapılıyorum. başka bir yazımda (bkz: yazdıklarımızdan dolayı ceza alır mıyız) veya (#30453880) şeklinde olacağını düşünüyorum. çünkü aynı fikirde olamadığım kişilerin yaklaşım tarzı bunu düşünmeye itiyor. hatta bu konuda gerçekten ülke çapında bir çalışmalar yapıldığı belirtiliyor. bu belki de bir korku kültürü oluşturulmasının bir sonucudur. ama siz kendinizi anlatana kadar bazı şeyler çok hızlı gelişiyor.
hemen hemen her gün geldiği için Dikkate alınmayacaktır. herif diyor öyle yaptırıcam böyle buldurucam. arkadaş zaten buradayım yani sorun ne ?
Kimlerden ne uyarılar aldık buradan ahah.
Merkür ile ilgili olmayan uyarıdır. Yakın zamanda sizlere öyle olağanmış gibi görünen hayatların satır altlarına gizlenmiş kifayetsiz hüzne sahip hikayeler yazabilirim, okurken dayanamazsınız.
Merkür sayesinde cezai ehliyeti kalmayan herkesten uzak durun.
havalar sıcak öğlen vakti mecburi bir durum olmadıkça sokaklarda sürtmemeye özen gösterin ya da göstermeyin banane amk.
hurmaları yıkamadan yemeyin. hepsinde fare kakası ve çişi var. arabistan'dan gelme denilen hurmalar var ya onlar işte.
meyan kökü de öyle.
çok meşhur bir marketin kendi markası ile sattığı ürünlere selam bile vermeyin. türünün en döküntüleri onlar.