bugün

benden artı yönün olduğunu anca bana ölümsüzlüğünü ispat edersen kabul ederim.
AŞK'a rastlarsanız; derin nefes alın, çömelin, tırstığınızı belli etmeden, en iyi bildiğiniz duayı edin. dikkatini dağıtıp, topuklayın.
her insan bir dünyadır.
yıldızlar ve onun yörüngesinde dönüp duran gezegenler...
hepsi birbirlerinin etkisindeler. hepsi birbirine bağlı bir zincir gibi.
insanlarda böyleymiş aslında;
bazıları yıldız;tıpkı güneş gibi. bazılarıda gezegen; dünya gibi.
eğer ben bir dünya taşıyorsam yüreğimde sende benim için bir yıldızsın.
ve eğer sen kayıp gidersen, benim dünyamda yok olur..
bu yüzden sen çok değerlisin...
bir pejmürde için belki de kendim için kim bilir ?

duyulmadı kimse tarafından,
bir pejmürdenin ettiği feryat.
kötü insanların krallığında değersiz,
o bir gariban, mekânı hilkat.
tek gecelik ilişkiler gerçekten mutlu etseydi dünyanın en mutlu insanları fahişeler olurdu.
Kilo vermiş bir kadının hayat damarlarından biri anjiyo olmuş demektir.
Güldüğünde yanındakiler de eşlik eder, ağlarsan ya annen birde.......zorlamaya gerek yok, bir tek annen.
birine aşık olacaksanız gözlerine bakın...yok yok size buğulu buğulu bakıyor mu diye değil ; gözleri fel fecir okuyor mu diye.
onca kaktüsün arasında çölde bir vaha gibi kirlenmeden dimdik ayakta durabilseydin eğer, bu beni hiçbir şeye sahip olmasam bile mutlu biri yapardı en azından. sen de diğer kaktüsler gibisin, o gördüğün vaha da bildiğin seraptı, git su iç susadın sen.
Liderler sadece aptal insanları yönetir. zeki insanların ne yönetmeye ne de yönetilmeye ihtiyacı vardır, onlar sadece kendilerini yönetir.
her yeni gün yeni bir başlangıç değil ne yazıkki. hayat kaldığı yerden devam ediyor.
net olalım olmayanları uyaralım.
insanlarla içli dışlı olmanın bedelini kendimizden mahrum kalarak ödüyoruz.
Gercek guc sonuna kadar gidebilmek degil, olman gereken yerde kalabilmektir.
kral çıplaksa biz sevişiriz arkadaş. budur kraldan daha kralcı olmak.
ölüm gibydi seni sevmek, sessiz ve kimsesiz başkasının omzuna muhtaç.
bir şeyin olasılığı bir bölü ikidir. ya olur, ya olmaz. altı bölü on dokuz diye olasılık mı olur mınakoyim lan?
biri ne vereyim dediğinde; ağzına kadar dolu aşk, bir gıdım yalnızlık diyesim geliyor.
"Sensizlik; zincirlemiş ayak bileklerimden beni, bırakmıyor bir türlü. Çürüyorum, üstü kapalı bir kuyunun içinde, belli değil günüm."
tek rakibim thy.
Diline hakim olman önemli. Daha önemlisi, olamayanların canını sıkmasına izin vermemen..
Sana kim hayatın adil olduğunu söyledi ki; '' Tek bir hatan sevdiğini kaybetmene yeter, tek bir doğrun geri kazanmaya yetmez''
ben kim miyim ?

bileklerini keserek intihar eden,
hüzün dolu arka bahçenin, ortasındaki kuyunun etrafında uçuşan kırmızı kelebekleri yakalama çabasında üç buçuktan dört atarak geçirdiğim.. geceden sonra korkularımla yüzleşebilmek için; tüm loglarına.. bütün kutsal kitapları yüklediğim flash belleği boynunda taşıyan, sıradan biriyim.
bütün kızlar 9999999 in 1 atari kasetleri gibiler. içleri dışları bir değil.
hepiniz, fotoğraflarda anı ölümsüzleştirmek için; anı kaçırıp ölüyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar