bugün

Hakiki bir morondur. Aşk zaten yokta, bir de sözlük kızına aşık oldum diyen mallar var. O kız senden başka daha bilmem kaç erkek yazara iş atıyordur kim bilir.

Ben sözlük kızını ancak yatağa atmayı hayal ederim. Verirse ne ala, vermezse s..me kadar yolu var. Evet.
Ne kadar edepsiz bir entry. Buradaki herkesin bir onuru bir gururu var sonucta. Bence hic etik degil.

Edot:aşık olunmaz bu arada.
Benim. Olurum. Kime ne?
sözlük kızına aşık olmak gibi bir durum başıma hiç gelmedi ama sözlükle beni tanıştıran aşık olduğum bir kızdı. onun daveti ile icabet ettim, iyi ki de gelmişim.

tanım yapacak pek bir şey yok aslında.
Canlarım... sözlük kızı ile buradan tanışılır... eğer ki zaman içerisinde frekanslar uyuşur ise aşıkta olunulur. hatta ve hatta evlenilebilir... Yahu hayata karşılıklı etkileşim anlam katar... bu kadar sığ olmayalım... Ayrıca sözlük kızı ifadesi sanki kötü yola düşmüş bir kız gibi tasvir edilmiş... Burası özgür bir ülke isteyen istediği siteye üye olur... Bu onu iyi yada kötü birey yapmaz... Ayinesi iştir kişinin ! Lafa Bakılmaz !
Hakiki bir gerizekalı tiptir. Lan hödük, o kız sadece sana mı mesaj atıyor zannediyorsun be hey gafil. Evet.