bugün

uludağ sözlük kızlarına yapılan çok büyük bir hakarettir. işin iç yüzünü uludağ sözlük kızlarının bana mesaj atmalarıyla da öğrenebiliriz...
kezban olmayan kız yoktur. kezbanlık eskiden köylü kızlarına denirdi. ama şimdi belirli vasıfları taşıyanlara deniyor. davranışlar, hareketler, konuşmalar hep bir bütün içinde. herkes biliyor onları söylememize gerek yok. bu yüzden bu davranışta olmayan kız yoktur. şu anda türkiye'de ünlü olan tüm kadınlar arasında kezbanlık vasıflarını taşımayan birisini gösterin bana. yok! olmaz çünkü herkesin içinde kezbanlık vardır. biri diğerinin yaptığı hareketi yapmaz siz kezban değil dersiniz ama o da başka saçmalıklar yapıyordur.
Kendini bi bok zanneden mal erkeğin atmış olduğu yalandır.
Katılmadığım önermedir. Ben ve dahilimdeki çoğu kız yazarın hiçte böyle olmadığını düşünüyorum. Ayrıca erkek yazarlar bin kat daha beter.
burada başlık sahibi geriye kalan %5'lik kısma iş atmaktadır.
katilmiyorum.
Sözlük bünyesinde en az yirmi adet kızla tanıştıktan sonra on dokuz tanesinin Kezban olduğu kanaatine varıldığı zaman yapılabilecek tespittir.
Henüz sözlük ortamında yirmi kızla tanışmadığım için benim oyum çekimserdir.
Aksini idda ettiğim an * kezban damgası yiyeceğim önermedir, sümme haşa.
Adam akilli entry girmemekle suclaniyoruz vay ameke. Sirf bilgi icerikli entry girdigimde altina kimsenin 2. Entryi giremedigi basliklar actim ben ulan. Madem bilgilisin gireydin sende o konu hakkinda entry? Ben baslik dahi aciyorum sen girmiyorsun altina. Sozlugun cogunun erkek oldugunu varsayarsak hepinizin keko olmasi lazim bu durumda. Az beyinle degerlendirin beyinle.
istatistik olarak tutulan gerçek. evet.
yanlıştır. yüzde 100 kezban. evet.
Yokluktan eli sikinde dolaşanların sözlük kızlarına attığı iftira.
Mesajlarda yavşarken öyle demiyon ama yaran mı var da gocundun kamil?
Zaten kizlara ya kezban dersiniz ya or.pu.
Ne olursan ol yine gel.

(mevlana).
%100 dememesinin sebebi kalan %5ten belki bi iş çıkar belki yüz verirler olan yazar söylemidir. Zaten kız yüz vermezse kezbandır. iyi davransa zilli olur. Tüm dünya Türk erkeğine hasta biz değerinizi bilmiyoruz zaten. Çok ayıp etmişiz yaa.
bu yazar arkadaşımız bütün sözlük kızlarını tanıyan bir insanmıdır acaba da bu genellemeyi yapmayı kendinde hak olarak görmüş. sözlüğe girmeye başkadığım ilk günden beri bu genellemelere karşıyım, karşı olmaya devam edeceğim. artık kimin umrundaysa.
Şu genelleme yapan çilginlar yokmu. Onlarin beyanlarindandir.
(bkz: dont feed the troll)
hiç bir sözlük kızının alınmayacağı sözdür. çünkü her sözlük kızı kendisisin %5 lik kısımda olduğuna inanıyor. geri kalan hem cinslerine kezban denilmesindende rahatsız olmaz çünkü kendilerinden başkalarını düşünmezler.
Saçmadır. Sözlükte gayet kültürlü ve zeki kızlar bulunmaktadır.
Kişiden kişiye değişebilen önermedir. Doğruluğu kesin değildir. Uzak durmalıdır.
yüzde 5 ini dahi tanımadan yapılan sikimsonik tespit .
Kezban tabi zor, sürekli bir aşk romantizm arzusu, ne bileyim elbise boya kilo takıntısı, garip bir tür doğrudur... iki karikatürle ne menem bir ırk olduğunu özetlemek isterim;

görsel
görsel

He kezban ben, so wht?
Farketmez getir getir...

Kodumu çakalları.
güldürmüş önermedir, henüz iki gündür sözlükte olduğumdan yargıya varamayacağım.