bugün

Olm külodu eline giyen gerizekalılar var. Nasıl bir ortam oldu lan burası.
allah kimseyi burada külot paylaşacak kadar düşürmesin.
burası et pazarı değil.

mobildeyim. biri şu kadına haddini bildirsin.
- jimmy ecevit.
Vay amk sıradaki başlık sözlük kızlarının amı diye devam eder herhalde.
çakma heralde.
Evet beklenen oldu sözûnü tutman takdir edilesi ama gerçekten manyaksin git tedavi ol.
kız heves etmiş külotunu paylaşmış sizi niye geriyor? sabahtan akşama kadar kadınlara yönelik sapık sapık başlıklar aç ona bişey yok ama buna moderatör diye bağır.
kız heves etmiş külotunu paylaşmış sizi niye geriyor? sabahtan akşama kadar kadınlara yönelik sapık sapık başlıklar aç ona bişey yok ama buna moderatör diye bağır.
Hayır neden ya neden
Hiçbir mantıklı veya mantıksız açıklaması yok şu yaptığının.

T: Leş bir başlık.
Lan şu sözlüğe ne zaman baksam başka bir rezalet. Ayrıca Şu donu ben giysem daha seksi olurum amk.
yavrum soyun da rahatla artık bunun sonu o çünkü yavaş yavaş oraya doğru gidiyorsun uğraşma boşuna. instagram bunun için vardı zaten sözlüğün amacı başkaydı halbuki?
Bunu da mı yaptınız be?
Bir bu kalmıştı yapmadığınız. Yuh allah cezanızı versin.
Eskisi kadar yazmıyorum çok rezil şey gördüm burada her seferinde bunun üstüne çıkamazlar amk diyorum ama her seferinde üstüne çıkıyorlar. Tebrik ederim buraya 10 milyon tl veren arkadaşa allah sabır versin. Evet.
anlık biz

görsel
Utanmaz birde bebeği var.
zaten soğudum, cümle kurasım yok artık tiksiniyorum. zall müdahale etmiyordu bari şu on milyon veren arkadaş ilgilense şunlarla.
Bir sözlük erkeği bu ve benzeri bir fotograf paylaşsa çoktan silinip gitmişti.

Bu arkadaşlar her gün meme popo paylaşıyorlar bugünde en nihayet kukuletalı bir fotoğraf.

Bundan sonrası ne olacak?

Bizi daha neler bekliyor?

Ey yetkililer göreve.

Silinsinler demiyorum. Uygun cezalar verilsin.

Sözlük seks değildir!
iğrençsiniz ibneler.
Utandıran külotlardır. Sadece üzülüyorum. Acıyorum.
eğer eksileyen ler erkekse tavırlarında şeffaf değiller, sol taraftan eksilmeyen cinsel içerikli basliklari yorumlayanlar kim o zaman.
fotoğraftaki bebek kadar korkunç, büyük ihtimalle çakma ve 5 TL'ye alınmış, 2 yıkama sonra lastikleri dışarı çıkacak olan külotlardır.
Victoria's secret'a trans birey olarak katılma isteğini anlıyorum ama o pozisyon çoktan doldu...

iç bacağını elinle kapatma çabasındasın onu da anlıyorum. bari üstünde uluyan kurt bulunan yüzükle aksesuarlarını tamamlasaydın. o bilekliğe ancak o yakışır.

edit: böyle bir tipin bile Meriçleri var da eksiliyorlar ya.
ucuzsunuz arkadaşlar.
Bele vaziyyetin içine soxum!

görsel
Kusmak üzereyim dedirten başlık ulan kızada oy verdik geçen gün bu da ilgi manyağı bi kaaaaaaaaaş*re?! Çıktı. Hiç insan seçemiyorum hiçç.
Hasiktir amk bu sözlük bu saatten sonra bir daha dikiş tutmaz vitesi boşa aldı yokuş aşağa gidiyor bakalım.

Ayrıca varis başlangıcı var sanırım bu bacak kiminse önlemini alsın şimdiden bu yaşta hiç nornal değil.
https://www.youtube.com/watch?v=URmsV4S4458
güncel Önemli Başlıklar