bugün

Teşekkür ederim gizli hayranlığın için. Nede olsa yaptığın gereksiz eleştiri.
görsel
birisi bişey mi dedi?
hacım şimdi 4 resim gördüm
bu iddia yalnış değil ama tam doğru da değil
isteyene iftardan sonra resimleri atam
ama yorumları isterim.
"öyleyse dans" demek istediğim mevzudur. erkekler hemen terk etsin sözlüğü ben bir şey konuşacağım kızlar ile hadi..
Bana mesaj atıp durduklarına göre doğru önermedir. Hııımanaa.
zayiflarda var biliyorum ama genel olarak cirkin oldugumuz dogru.
Aklınca gaza getirmeye çalışan saftirik yazar beyanı.
tabi canım önermedir.
Elbette şişman ve çirkinide vardır fakat bir kıza çirkin demek doğru mu bilemedim.

Bu arada güzelleri de var ama onlar genellikle mesaj yoluyla biraz yakışıklı erkeklere hep meme falan atıyolar o yüzden yavşamadım pek.
kesinlikle doğru önerme.

zayıf ve güzel olsam sözlükte ne işim var arkadaşlar, gider manken falan olurum.
Bilen bilir arkadaşlar. Kasmayın.
Şişmanlık kesin olmamakla birlikte katıldığım önermedir.
görsel
hasiktir ordan diyeceğim olta atan yazar beyanıdır. 45 kiloyum ben 45 sensin şişman ayrıca insanlar şişman olabilir hiç bi hemcinsimin üzülmemesi gereken durumdur.
Ve bir deli kuyuya taş atar...
Su götüremez gerçektir. Su o götü nasıl taşısın amk.
Hadi lennn ordan sanki hepsini gordun lale...
neyse çirkin veya şişman sıfatına girmesem de yaşım çok büyük değil oradan kaybediyorum.
(bkz: olta)
Degiliz efendim.
Kusura bakma da böyle laf söyleyenlerin geneli penguen tipli,evden çıkmayan,bilgisayar başında kola cipsi yapıp ya bugün de şuna sallasan da prim yapsam diyen insanlar olması beni bir miktar güldürdü. Lütfen ilk önce karakter,lütfen.
Şişman ve cirkin diyilim. Bunun yanlış olduğunu kanıtlıyabilirim.
Doğrudur sözlük kızları şişman, cirkin, bıyıklı, kolları kıllı varlıklar. Üstelik pembe de sicamiyoruz. O yüzden siz başka sözlüklere goc edin bence. Hiç vakit kaybetmeyin hemen gidin, kurtarın kendinizi!
"Şişman ve çirkin olan yazar söylemi."
oha kabul ediyorlar...

lütfen kilo verin!

tamam bir barbara bir michelle olun demiyoruz ama en azından hoş kızlar olun.

biz çirkin kızlara layık değiliz. olamaaaazzz....
Arada güzelleride var (bkz: bnbnbhtrn).