bol kargo pantalon. ince uzun kollu bir gömlek. depresyon hırkasına benzer bir hırka ile kombindir.
*
Alltan başlıyorum. Kahve ugg siyah dar pantol kot gömlek siyah deri ceket siyah deri mini çanta topuz.
Siyah pantolon mavi bot gri hirka içine mavi t-shirt.
Not: ogrenciyiz olum abiyeyle mi gidelim.
anlatılanlara bakılırsa rüküş kıyafetlerdir.
önemli olan kıyafet değildir, içindekidir efendim. Ehem ehem ! iç derken öyle değil yani gönül gözü falan işte.
Rüküş denmiş gidip değiştirdim. Bordo topuklu Oxford lacivert koton klasik pantol açık mavi dar gömlek lacivert ceket siyah deri çanta göze de eyeliner saçlar salık düz. Hadi bakalım.
Tarz değilsiniz kızlar dediğim kıyafetleridir.
anlatmayla olmuyor caps verin ona göre puanlayacağım.
Geyikli tayt altı cizme sezonu açılmıştır. Vatana millete hayırlı olsun. Gözümüzün içine sıcılacak yine.
üzgünüm kızlar. bizımla deyılsınız.
turkuvaz v yaka t-shirt, siyah ince * hırka, düz kesim kot pantolon, vazgeçilmezim olan kırmızı converse'lerim. * hiç bakmam uyar mı uymaz mı, olur mu olmazmı. umrum dağil. tarz mıyım?
Siyah pantolon, beyaz gömlek, siyah hırka, bot.
not: öğrenciyiz yani ne yapalım.
Siyah ipek gomlek, koyu renk slim fit kot pantolon ten rengi louboutin stiletto siyah canta donum da siyah bakir rengi saatim bence tarzim.
haşema.

inanmayacaksınız ama içine içlikle bayağı sıcak tutuyor. soğuk vız gelip tırıs gidiyor.

tavsiye ederim.
"yok ki" diyerek buraya satırlarca betimleme yapan kezolardan daha çok ilgi çekmeyi planlıyorum. hadiiğğ. *
kırmızı baharlık ayakkabılarım, turuncu sanırım, kot, ince penye bluz.

mersinde hala yaz.
leopar desenli hırkam altına koyu renk kot altına kısa çizmelerim topuklu ve deri ceketim soğukta ne giycem başka sıradan.
ay hiçbiri tarz değil ayol bunların dediğim önerme.
ekose kırmızı etek.

ipek beyaz gömlek.

sütyen takmadım. zaten dışarı çıkmaktaki amacım; parka memişlerimi hava almaya götürmekti.
çoğu "Relaxed Casual" olabilir.
tek parça, siyah dar elbise ama dekolte yok. sade koyu gri taşlı küpeler. saçlar düz bugün.
bizimle değilsiniz kızlar.
çuval. ne kadar yakışıyor bir bilseniz. *
hello kityli lacivert polar pijama , lee marka siyah uzun kollu bluz.
Siyah tayt, siyah cizme, siyah uzun hirka, siyah tisort, zincir kolye, 2 bileklik sade bir makyaj, at kuyrugu ya da daginik saclarla kombin yapabilirim. Henuz cantaya karar vermedim.

Ayakkabi olarak dore ayrintili yuksek taban spor botta giyebilirim. Bilemedim henuz.

Edit: karalara burundum evt. Yaklasik 2 yildir surekli siyah giyinirim .