bugün

2017 Antarktika modeli.
önden çekişli 8 silindir vs. gibidir.
görsel
görsel
adam olsun yeter valla.
pipisi olsun yeter valla.
Zekaya bakarım sevişmem muhabbet ederim tipe bakarım sevişirim.amaç aynıyken yine zeka geride mk.
vicdanlı, anlayışlı, saygılı ve edepli olmasıdır eğer bunlar varsa zaten başka bir şey aramam.
ütü, çamaşır, bulaşıktan anlayan, yemek yapmayı bilen, çocuklarıma bakabilecek birisi. çocuğu da doğurursa hayır demem.
Adeleli, kaslı ve saçlı.
ortalama üstü zekaya sahip, kültürlü, saygılı ve karşısındaki insana yalakalıktan değil gerçekten değer veren, ne istediğini bilen erkek modeli. Böylesi erkekler sizin bir birey olduğunuzu bilir ve ona göre davranır, ayrıca kendi bireyselliğini de koruyarak, insana güven verir.
(bkz: tıraş).
Tip onemli degil deyip hep en yakisikliyi begenirim yapcak bi sey yok.
Fiziki güzellikten daha doğrusu yüz güzelliğinden bahsetmeyeyim şimdi paylaşırım falan kötü gözle bakmalarına sebep olup günaha sevk etmek istemiyorum bacılarımı.

Mesele şu ki evlenmek istediğim yani beğendiğim insan ne abim ne de babam gibi olsun isterdim. Kötü olduklarından değil ama benim kriterlerim çok yüksek galiba manevi anlamda. Her şeyden önce dini vazifelerini tutan, efendi ve birlikte dışarı çıkıp vakit geçirebileceğim bir eşim olsun isterdim.
(img:#1900487)
Çok minnoş çok.
Mahsun kırmızıgül * kıh kıh.