bugün

41 numara gibi.
Goygoyla çarçur edilmese sözlüğü çok güzelleştirebilecek bir sözlük fasilitesidir.
(bkz: bkz)
görsel
Egzama başlangıcına benziyor.

Bizim bir şermin abla vardı rahmetli-benzetmek gibi olmasın- onda da böyle başlamış sonra yayılmış sonra ilaçlardan kaynaklı tansyiondan götürmüştü kadıncağızı.
Bu başlıkları Quentin Tarantino mu açıyor!
Yaşlı kadın toynağı bu.
Yine başkasınınkini at lütfen.
Leopar desenli nevresim mi? Gerçekten mi? Yani bunu dizilerdeki kötü kadınlar dışında normal hayatta kullanan var mıymış?
Usualespect mi neyse damlamamış hayret ...
Üşümüş. ılık bir su ile abdest alınması tavsiye edilir.
alaattin in sihirli lambasını mı giydin ne yaptın?
ayakkabı mı deniyoruz? diğer ayakta terlik mi var? ayak dedik ayakkabı çıktı rıza baba.
ulan zaten ayak sevmem bir de ince bilekli olmayınca hiç çekilmiyor *
Gel yarın sol bek olarak başla.

Edit: hey icimdeolenbirivarr sana diyorum top geçer adam geçmez serbest vuruşlarıda sen kullanırsın o bilek 35 metreden zımbalar.
düzgün kullanıldığı zaman çok keyifli hale gelen bir sözlük fasilitesi. bugün çok şahane diyemesek de pek de fena gitmiyor mesela.
o rampa nedir acaba? o tarafa kapı da açılmıyor. sabahtan beri düşünüp duruyorum. kimsenin ev işlerine karışmak haddime değil. neyse fazla merak, ağız, burun kırdırır.
bu fotoğraflardan sonra hala ayak fetişi olanları tebrik ederim.
maşallah roberto carlos gibisin. yarın gel sol bek başla.
Bir insan bir insana niye sandalet hediye etsin? Şaşkınım açıkçası sweet hanım.
Beraber iç bacak çalışabiliriz. Bana da karantina iyi gelmedi maalesef.
Sol baş parmağınızla tanışmak isterim kendine has bir kişiliği var gibi.
iğrenç dedirten fotoğraflar. Sandalet beni çıkar diye bağırıyor insaf et o ayaklara sandalet olur mu be yazık çok yazık.
özelden bacaklarla birlikte atar mısınız hanımefendi ben bütünlük olmayınca pek yorum yapamıyorum.
(bkz: sözlük kızlarının toynakları)
başlıkta ayak geçmese inanın bunun ne olduğunu çözemezdim.