bugün

(bkz: hayaller)
(bkz: ve şimdi reklamlar)
(bkz: göğüs fotoğrafından beden tahlil etmek) ayrıca sözlükteki erkek yazarların hayal güçlerinin gelişmişliğine delalettir.
sözlük kızlarınında bu yazıyı görüp sütyen numaralarını yazmasını beklemek.
(bkz: çakal)
erkeğim sütyen bedenlerinden haberim var. neden olabilir ? evli de değilsem çapkınım-yakışıklıyım her çiçekten balı alıyorum kız olsaydım özel mesajlara boğardım...
nereden bilindiği merak konusudur.
giymeleri gayet doğal olan durumdur. erkeğim.
iri göğüslü kızlardan hoşlanmayan yazarları hayal kırıklığına uğratmıştır.

ayrıca incideki orasına burasına yazıp fotoğrafını çeken kızlardan burada da varmış demek ki.
elimde daha fazla olan fotoğrafların ve orda ki memelerin de büyük olduğuna göre doğru dur.
"meme" önemli hacı önemli.
memeden tiksindiren capslerin bulunduğu başlık. ulan kızların memeleri buysa ben gidiyorum sözlük size kalsın.
beyler tuvalet kağıdı var mı sizde? Görseller iyiymiş. Konumuza dönecek olursak, benim tanıdığım bir iki bayan yazar arkadaşımız var, 75 anca vardır.
(bkz: sözlükten soğutan anlar)**
(bkz: hanım koş memeler baş kaldırmış)
yalandır.
(bkz: Kişi kendinden bilir işi)
(bkz: Harun abi neyle besledin bunları)
Gece gece seviyenin giderek düştüğüne işaret başlıklardan biri.
Sirt agrisi ceken kizdir.
her ne kadar ilgi çekici de olsa en azından buralarda ilgilenmememiz gereken mevzulardan biridir.
erkekler için giydiklerinin önemli olmamasıdır. (bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
kızda kamburluk oluşmuş olabilir. düz durmaya çalışıyorsa da karın kası yapmıştır.
başka sözlüklerde de dolanan bir caps. ismi yazılmadık yazar kalmamıştır.
caps ile ispatlanır.
benimki kadar geniş göğüs kafesine sahip olduklarını gösterir. 95 ne lan? kız diyoz kız. sen buna kız demişin ama bu aslan çıkmış.
göğüslerine "derindir boğulabilirsiniz" yazması gereken yazarlarımızdır.
sütyene değil gülücüğe odaklan.