bugün

şimdi hepinizin bayağı bayağı amı mı var?**
sözlük insanı olamamış, sözlüğü sevişmeye hazır kızlar ve erkeklerden ibaret zanneden liselinin, terleyen bıyıklarını silerek erekte olmuş pipisiyle oturduğu klavye başında hazırladığı atmık kıvamında tek mermisidir. bu kalkık pipilinin "nasıl kız düşürülür", "tek soruyla nasıl kız sikerim" şeklinde google arama geçmişi de mevcuddur. bu yeniyetmenin tek soruyla etkilediği kızı sahiplenerek diğer kızları orospu olarak etiketlediği de rivayetlerde mevcuttur. genellikle kafalarındaki ikilem "bakire gibi olsun, orospu gibi versin" dir. aramaya inanır, sormaya doymazlar.
bu kadar odunun içinde değerinizin farkında mısınız?

Farkındasınız ki tavan yapmış amk.
sözlük erkeklerinin çoğunun bu kadar abazanca yazılar yazmalarına rağmen her fırsatta türk kızlarını beğenmediklerini belirtmelerini nasıl yorumluyorsunuz?
1980 Avrupa Futbol Şampiyonası final maçında batı almanya'nın 2.golünü kim atmıştır?
bi sikiniz olsaydı onu sağa mı yoksa sola mı yatırırdınız?
erkeklere de sorulması gereken sorudur. cevap73

3+5x14
o cadılı süpürgeli sorunun cevabı 32 ulan. cadının elinde süpürge ve değnek varken 15 yapıyor. sonda cadıda ne süpürge ne değnek var. demek ki cadı tek başına 4 birim ediyor. süpürge 4 + cadı 4 x değnek 7 = 32.

sözlük kızı demişsiniz biz sığıntı mıyız bize de sorun arada..
neden?

not: entry üstte sözlük, üstte. ben sana soruyorum, sen bana soruyorsun soruyu be.
bir erkekle konuşurken, ona verip vermeyeğini biliyorsun hadi itiraf et. ilk görüşte anlarsın değil mi itiraf et.
saçlarınız mı ıslak, yoksa ıslak mı yaşamak?

(allah ım teoman sorunca işe yaramıştı, ne olur bende de yarasın)
Benimle bir elmanın iki yarısı olur musunuz? Ben tek siz hepiniz.
Cunki, bu kadar sapigi elimde oynatmak hosuma gidiyor. Dusunsenize, elinizin fotosunu koymaniz yeterli. Sadece bir el icin 20 tane abaza sahlaniyor. Oyun gibi mk. Cok heyecanli.
cevap:

erkekler gibi kızlar da sinirlenir, küfreder, güler, argo konuşur, eğlenir. duygularını kendini en rahat hissettiği şekilde ifade eder. kafa dengi gibi gözüküp öyle davranmak zorunda hissedildiği de nerden çıktı? kadınlar zerafet ve inceliğin sembolü olmak zorunda mıdır? kusursuz olmak zorunda mıdır? erkeğe, kadına yüklenen sıfatlar gerçekten yoruyor insanları, bırakın bu kafalarda yer edinmiş mükemmel tipleri artık, yok öyle bir şey. argoyu sırf farklı ve kafa gözükmek için kullanıyorsa eğreti durur zaten bunun dışında kadın da erkek de doğal davranabildiği takdirde çekicidir.

tanım: er kişilerin merak ettikleri.
biriniz de sevmediniz ki be mübarekler. bi' dakika bu soru olmadı.

+ kızlar neden sevmiyorsunuz?
- sevgiliniz olduğundan olabilir tabii.*

iyice huniye bağladık.

görsel