bugün

Gün geçmiyor ki sözlük hanımlarına ait bir esntantene paylaşılmasın.

Iş bu başlıkta sözlük hanımefendilerinin gömlek seçimleri yer alacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Nacizane şahsım adıma te böyledir.
(img:#1048551)
sözlük kadınlarının ayak fotoğrafları kadar ilgi çekici değildir.
bu ne len.
gömleği leydiler giymez. leydi dediğin insana gömlek mi giydirecen varoş varoş? leydiler soincule de cinnemon giyer. bir çeşit gece elbisesi.
gömleği, bildiğin kadınlar giyer.
benim göğüslerim daha büyük. gömlek konusuna değinirsek gömlek güzel.
fotodaki gibidir.

aman efendim o nasıl pütikare... büdükare... yok pıtıkare... şey işte kareli gömlektir o. pek yakışmış. karalanmış kafayı da pek açmış kombin kombin. stilin parlasın.

edit: onlar kare değilmiş ya lan. hay gözümün mizanına...
Memiktolarinin bildircin yumurtasi agrili sivilce basi kadar olmasi onu ilgilendirir size ne?

Gomleeen guzelmis.
pamuk fikri mantıklı gibi geldi badiciğim.*
ama yakışmıştır.
sanırım abazan sozluk yazarlarının gızlıden gızlıye meme gormek ıstedıgı fotolardır. "acaba görür müyüz?" maksadıyla akın ettiği başlıktır..
görsel

Şöyle bir şey olmalıdır sanki.

Gerçi ben hanım hanımcık kız sevmiyorum, bunlar bi ojesi bozulmuş asi ve seksi kadın değildir..

Kadın dediğin deli olacak *, ne bu çirkin gömlekler..
fazla anadolu kokan gömleklerdir. yanlış renk seçimleri, yanlış modeller vs. hemcinslerim giyinmeyi bilmiyorlar ne yazık ki. sevdiğim gömleklerimden bir tanesi:

(img:#1048627)
Oje rengin guzelmis fark bacim.
ben bu hanımkadınımızın artık konsomatris olduğunu düşünmeye başladım..
thor affetsin artık beni yani..
ciddi ciddi paylaşanlar varmış, inceleyince dehşete düştüm.

"canım çok güzelsin, gömleğin çok yakışmış, memelerinin fotoğrafını at" gibi mesajlar almaları muhtemeldir.

neyse kızlar, gerçekten uğraşıp fotoğraf çekip üstüne bir de sansürleyip buraya atıyorsunuz ya cidden sizi şaşkınlıkla izliyorum.
gömlekten nefret ederim ama bu gömleklerde giyilmez resmen 3. sınıf mağaza kokusu ta oradan burnuma geldi.

marka takıntım yoktur lakin her şeyinde bi kalitesi var değil mi? özellikle gömlek kalitesizse çok bayağı duruyor, t-shirt falan olsa neyse.

şahsen beğenmediğim gömleklerdir. sadece zeusun eltisi nin attığı iyi.
'Bu nasıl bir paçozluktur be ya' gömlekleridir.
(bkz: Gece gece görsel şölen).
Memeli gömlek.