bugün

sokak tenha ise tecavuz veya taciz tehlikesine karsi ciglik atarak aksi yonde kosmaya baslanir.
eger pesinizden geliyorsa, ve yaninizda goz yasartici spreyiniz yoksa aniden donup kasiklarina bir tekme indirmeye calisin.
isabetli bir tekme savurduysaniz saldirgan yerde kivranmaya baslayacaktir.
isinizi garantiye almak icin saldirganin kasik bolgesine olanca gucunuzle bir tekme daha atin.
sonra polisi arayip sakin adimlarla olay yerini terk edin.
opsiyonel olarak olay yerini terk etmeden saldirganin yuzune tukurebilirsiniz.
ilk once temkinli davranilmali, bozuntuya vermeden uzaklasilmaya calisilmalidir. bu esnada ara sokaklara falan girilmemesi tavsiye edilir.

sayet pesinizden geliyorsa olabildiginca ciglik atarak kacmak faydali olacaktir.

ya da ne diyorum ben ya, durup bu dallamalarin elini sikacak haliniz yok herhalde ?
penisini tartaklamak yüzüne osurmak gibi başlıca eylemlerdir.
Göz göze geldiğinde "oha sksydn bari .s" de kendiliğinden uzaklaşırlar zaten.
Aaa naberrrr falan mı derim ay bilemiyorum sözlükcüm zaten bucada kaç tane vardı ki du bakayımm 1. 2. evet evet 2 tane hmm evet tekrar gözden geçirdim.
ölü taklidi de yapabilirim bilemedim.*
sözlüğün hangi erkeği olduğuna göre değişir.. bazısından ufak ufak uzaklaşırken bazısının yanında midemde kelebekler tepişebilir..
'bana sözlükten olduğunu kanıtla' denilebilir.
Erkeğine göre değişir.
Lütfen genellemelerinizi de alıp gidin.
Deli deliyi görünce sopasını sallar.
bıktık artık ya bu cinsiyetçi entirilerinizden..
sözlük erkeği up, sözlük erkeği down..
chicago anlasın diye tarzanca yazıyorum he kıymetim bilinsin hani..
neyse vallahi bıktık arkadaşım nedir bizimle derdiniz..
(bkz: çiftlesme dansı)
hangisiyle karşılaşıldığına bağlı olarak değişecek eylem planıdır. şöyle örneklendirelim:

diyelim ki, ben sözlükten gidiyorum diyerek ağlayan, isyan eden ve birkaç hafta sonra ağlayarak geri döndüğünü gördüğünüz bir erkekimsiyle karşılaştıysanız kaldırımı değiştirin. yahut kendisine en yakın manavdan kereviz ısmarlayınız.

diyelim ki, bütün mesaisini kadın yazarlara yalakalığa harcayan ve bu yönde efor sarfeden bir sözlük erkeğiyle karşılaştınız. bundan da depar atarak kaçabilirsiniz.

diyelim ki gerçek hayatında ilişkisi olmasına rağmen burda çarpık ilişkileri ortaya çıkmış bir sözlük erkeğiyle karşılaştınız. gönül rahatlığıyla bundan da kaçabilirsiniz.

ve diyelim kiiii benimle karşılaştınız. ahahaha. yok canım o olmuyor işte. hem konumuz sözlük erkeği hem de aynı semtlerde dolaşabileceğimizi sanmıyorum.

çaav.