bugün

tarihten anlamayan; anlamadığı halde tarih konuşma cürretini gösteren cahil cühelanın tekidir.

bilgi sahibi olmadan fikir üreterek hezeyanlar kusar.
sözlükteki herkesin sahibi olmak gibi bir yanılsama içinde olması kendisi hakkında bize yeterli fikri veriyor. kendisine silktir lan dürrük diyor ve tez zamanda silik yemesini can-ı gönülden diliyorum...
(#26146545) Önce böyle bir entry giriyor, sonra konu türbanlı olunca şu entry'i giriyor: (#26146762)

Biz buna ikiyüzlülük diyoruz.

Bir yazar.
Nickine bakıldığında geniş bir hayal gücüne ya da kocaman bir para kasasına sahip olduğunu düşündüğüm yazar.
3 ay uyumamış yazarmış kendileri. *
Zall'ın feyk hesabı.
Farkında olmadan nick altı kastığım yazardır ayrıca.
herkesi silebilir veya silmekle tehdit edip ağır entry işlerinde ücretsiz çalıştırabilir.
o taç istemeyen bir kral
öc istemeyen bir kanlı.
Profil fotosunda onur tuna nın fotosunu kullanan fake yazar. (Anlamayıp yavşayan hatunlar gördüm valla yazık)
kendisi onur tuna dır. eşşek gibi yorulmuştur. günde 16 saat settedir. canı sıkılmıştır ve sözlüğe veda ederken kendini ifşa etmiştir.
Sözlüğü bırakacağını söyleyip kimliğini ifşa etmiş ama bırakmayı becerememiştir. Kendi kendine "zaten sahte hesap sandılar siktir et" demiş devam etmiştir. Hani zannetti ki sözlük olarak filinta izleriz bir yerde buluşuruz hatta kaynaşırız falan. Ama işte napacan artık. Ama sözlükteki tek oyuncu ben değilim artık. Biri daha katıldı benim telkinimle * ve damla aslanalp'te aramızda artık. Nickini söylemem tabiki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar