bugün

adresinde yoklugunu kiyamet bilerek
sadece susarak özlüyorum seni
(bkz: bağımlılık yapan şarkılar) * *

http://www.facebook.com/v...521594691664&comments
ahmet aslan'nın ağzını açmadan söylediği şarkı . ilk dinlendiğinde bu ne böyle etkisi yaratan , sözlerine dikkat ettiğinde ise ne kadar güzel olduğuna hayret edilen şarkı.
kavuşmanın mümkün olmadığı bir aşkta, 2 damla gözyaşına eşlik eden içten bir çığlıktır: "şimdi adı yok hiçbir sevgilinin".
5 dk önce dinlediğim muhteşem ahmet aslan parçasından biri. bu nasıl bir ses nasıl bir söylemdir ey ahmet aslan insanı can evinden vuruyorsun.
işte buna bıçak çekiyorum.
insanı söküp atar ancak farkında bile fardırmaz.. öyle güzel bir şarkıdır kendisi..
mükemmel kelimesinin yetemediği ahmet aslan şarkısı..

ey insanoğlu.. bu şarkıyı birini özlemişken hele hele ayrı olduğunuz zaman dinlemeyin..
içinde derin anlamlar barındıran, insanı kendinden geçiren bir ahmet aslan parçasıdır. ara ara takarım.
en derin bekleyis...
Ahmet Aslan şarkısı..insanın içini kıyamet ateşi gibi yakan, boğazda koca bir düğüm..dinleyince tabiri caizse kendini uçurum kenarın da ünlem işareti gibi hissediyorsun ..

sadece susarak özlüyorum seni!..
ahmet arslanin harika sarkisidir.
hiç tanımadan hiç tanımadan ne garip ne garip...
"dokunsan dersim olur, göçerim mecburen
duydum çok sonradan, adin önemli degil
acin ayni tadi veriyor zaten".

Burasi yetiyor anlatmaya.
--spoiler--
işte buna bıçak çekiyorum
--spoiler--
ahmet aslan ın mükemmel şarkısı. Sözleri kadar ahmet abinin yorumu da çok iyidir.
--spoiler--
işte buna bıçak çekiyorum
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=Cn4L4jFIOpw
sevgilinin sevgiliye mesajıdır. enterasandır. süperdir.
şimdi adı yok hiçbir sevginin
bir bir düşüyor bütüm öpmelerim
ağır yenilgiler alarak...

Sadece susarak özlüyorum...(gerçekten) Ahmet aslan'ın aslında deniz gezmiş ve dersim adına yazdığı mükemmel şarkı. Eğer fazlaca aşk buhranı çöktüyse üzerinize çaresizliğiniz ile de bağdaştırabilirsiniz.

ilk dinlenildiğinde eğer sevmezseniz 1 kere daha dinleyin. Kafanızı vererek, sözcüklerin büyüsüne sonradan kapılıyorsunuz. 1 kere daha bir kere diye bir bakmışsınız ki, Bir daha kopamıyorsunuz. Bu şarkıyı hayatınıza dahil edene teşekkür etmelisiniz...
Tanımadığım ten ile birlikte en güzel ahmet aslan şarkısıdır.
iyi bok yiyosunuz.
Güzel şarkı da,

lakin yazarak özlesek de bi bok değişmiyor.
hiç tanımadan özlüyorum ne garip...
Yok be ben susmayıda beceremiyorum.
--spoiler--
işte buna bıçak çekiyorum...
--spoiler--