bugün

survivora bakınca ortada olan gerçek. bunlar nerenin ünlüsü lan hiçbirini tanımıyorum.
Survivor 2013 te gönüllüler ünlülerden daha ünlüydü. Bu sene de aynı konu söz konusu.
Tolga karel, ahmet dursun ve ismail baki haricindekiler için geçerlidir. Kim la bunlar..
Turkiye'de ünlü tanimi berbattir.
Bu da buna ornektir.
(bkz: ünlümtrak)
tolga kareli taniyorum, o da kel olmus resmen anlayamadim...
Gökhan keser sılanın kankası ve popçu, hadi ordan şarkısına sıla ile beraber klip çekti ayrıca.
Oytunun başlığına up verme qeyyfi.

Gece gece akıllara düşen sorunsaldır. Yılmaz morgül tamam, tuba özay ok. Peki diğerleri kim.?
günlerdir sağda solda kimi gördüysem sorduğum sorunsal. tuğba özay ve yılmaz morgül'ü tanıyorum maalesef. ama diğerleri kim acil yardım.
Valla Acun bey ünlü çıkarmak istiyorsa oraya kenan(deli yürek), Kıvanç, Tarkan, Sıla, Funda Arar falan getirsin.

Miadi geçmiş nesli kesilmiş insanları bize ünlü diye kakalamaya çalışmasın.
Ünlüler - gönüllüler yapıldığından beri her sene olandır. Ünlüler takımından çoğu kişi tanınmaz. Ünlülerin çoğu gelmek istemez çünkü öyle bir yarışmaya.
Bu survivor, Ünsüzler ve az ünlüler yarışmasıdır asıl olarak.

Esas amaç, sanırım, Acun beyefendiye yeni kapılar açmak, az ünlülerden birkaçını ortama salarak, yeni programlar ve yarışmalar için sunucu açığını kapatmak.

Belki.