bugün

Adamı zorla darwinci yapar ak çocugu uyuz oldum.
(bkz: bırak amına koydun formatın bırak)
ciddi anlamda iyi bir dayak yememiş tip. dikkat çeksin diye almışlar belli ama bu kadar iticilik fazla be. söve söve bir hal oldum.
maganda iticiliğidir. hafta sonu zeytinburnu sahilde veya belgrad ormanında beyaz atletle mangal yapan kırolardandır büyük ihtimalle.
zaten demet akalın'ın desteklediği bir yarışmacının sevimliliğinden söz edilemez. bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözünü destekler nitelikte.
Amk çocugu evlat olsa sevilmez adam ki buna adam denmez ama biri siksin şunu.
ona geçmişte para kazandıran bünyeleride alıp bu ülkeden gidebilir aslında bu iticiliği yüzünden.
Kışkırtmaya devam ediyor milleti.
Striptiz clubda gtünü sallayan bir keko delikanlısı dersi vermeye kalkıyor. Konu kilit amk.
itici diyonuz ama survivor merve oyun kazandıktan sonra gidip turabiyle memeleri tokuşturuyor. Güya zafer sevinci yapıyorlar... yersen. Kız kıza yapıyorlar hadi onu anlıyorum da, turabiyle meme tokuşturmak nedir amk.
Merve turabiyi seviyooo.. bunlar adada gizli gizli buluşuyorlar mıdır lan acaba, ormanın karanlık ıssız köşelerinde falan.
(bkz: blue lagoon)
Tv 8 demirbaşı. Adam 300 gün daha pirim ödese survivordan emekli olacak. Ömrü dominikte geçti ya bunun.
Acun'un bunu yazmayın, Mallığiyla iyi reyting getiriyor deyip arka planda müdahale ettiği gerçeğini gözler önüne seren iticiliktir.

Mal mal hareketler ve laf sokmalar falan.

Kaç yaşındasın MK?.