bugün

az önce elenen yarışmacı.
merve'nin salaklığından dolayı elenmiştir.

(#8811417)
bu da mahkemeye vermiş. bakın habere:

http://www.ucankus.com/yazar/2418/mervenin-sampiyon-oldugu-survivor-yarismasi-davalik-oldu-yarismaci-kema

“survivor” yarışmasına katılan kemal özcanlı, finalin ardından facebook'taki sayfasında kendisine hakaret ve iftira edildiğini belirterek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

kemal özcanlı, "yarışma finalinde kime oy attığımı kimse bilmiyordu. ancak merve’ye oy attığımı düşünen birkaç kendini bilmez, facebook sayfama hakaretler yağdırdı. sorumluların bulunarak cezalandırılmasını talep ediyorum" dedi.

geçen hafta merve oflaz’ın birinciliğiyle sona eren ’survior’ yarışmasının yankıları sürmeye devam ediyor. yarışma finalinde merve oflaz’ın ada konseyinin oylarıyla birinci olmasının ardından yarışmacılardan kemal özcanlı’ya internet üzerinden mesajlar yağdı. yarışmacı ihsan tarkan'ın hayranı çağla a., kemal özcanlı’ının facebook sayfasına “kapasitesiz, adi, cahil, hödük, rezil adam. hepiniz hakan’ın k.çına yapıştınız. bütün bunların altında ihsan kıskançlığı varmış. hiçbir zaman onun kadar haysiyetli olamayacaksınız. hakan size ne vadetti yoksa gizemi mi?” mesaj gönderdi. aldığı mesaj üzerine kemal özcanlı, bakırköy cumhuriyet başsavcılığı'na başvurdu.

kemal özcanlı, “18 eylül'deki survivor finalinden sonra ihsan’ı destekleyen çağla a. diye bir hayranı facebook sayfamda şahsıma hakaret içeren bir yazı yazmıştır. benim kime oy attığım dahi bilinmiyor ki ben ihsan’ın kazanmasını bile istedim. kaldı ki merve’ye de oy atmış olabilirim. bu kimseyi bağlamaz. bu bir yarışmaydı. benim cebime giren bir şey yok. ’hakan size kimi teklif etti yoksa gizemi mi?’ bu ne demek. çocuğun sözlüsüne bile hakaret ediyorlar" dedi.