bugün

Survivor 2019 un en güzel ve en seksi kızıdır.
At gibi kız.
Taş gibi kız.

Yatakta harikalar yarattığına eminim.
Sağlam vücut var bu kızda. Taş.
Çay içerken gördüm Bu sezonun en güzel survivor kızı seçiyorum kendisini.
Gümüş tepsiyi aldım. Survivordan sonra çukulatayıda doldurup annemle yunanistan'a gidiyoruz.
Şu makyajlı haliyle birebir Alicia Vikander olmuş. Orda ki en güzel kız, acayip olmuş.
Sinekler yine yedi beni diyor. Ulan seni yemeyecekte beni mi yiyecek. Ben sinek olsam seni 24 saat yerdim.
(bkz: ponçik)
Aramızda hala fotoğraf paylaşmayan hayvanlar var. O kim la?
Şu kız kadar samimi, iyi niyetli, edepli kız görmedim. O ada da olsam bu kızla sevgili olabilmek için elimden geleni yapardım, orda ki yarışmacılar vallaha aptal. Bu kız ile evlen ömür boyu dünyanın en mutlu insanı olursun. Karakteri kadar da güzelde. Hele o ses tonu yok mu..

Şu samimiliğe bak;

https://www.youtube.com/watch?v=xwSDJCzfLLA
Bu kızı gördüğümden beri meydan meydan geziyorum. Ne kadıköy'ü ne üsküdar'ı ne de eminönü. Arkadaş bir tane bile benzerine rastlamadım. Yarın bir de bağcılar'la esenler'e bakayım. Belki oralarda bulurum. Hayır bulursam üç beş tane alacağım.
(bkz: sevimli)
panagiotis denen dallamaya elenmez umarım.
Google görseli adam akılı yok zaten survivor açıp bakmak en iyisi.
ohh panagiotis denen aptal elendi, kaldı dimitra.
Derhal yunanistan'a savaş ilan edilmeli. Batı trakya'dan girip giritten çıkılmalı. Katerina denilen mahkeme duvarı suratlı kadını şampiyon etti bu kafirler.

Olurmu be bir gonca gül dururken deve dikeni seçilir mi. Ege'nin cennet koyları varken kurbağlı derede yüzülür mü.

Hakkı mı helal etmiyorum ülen. Uzunun size yeni verdiği 19 tane adada ki hakkı mı helal etmiyorum.

Tez seçim iptal edilerek sms oylaması yapılmadan ( ne olur ne olmaz ) dimitra prensesim şampiyon ilan edilmeli.
katerina dalaka şampiyonluğu haketti dimitra da iyiydi ama gerçekler var kız robot gibiydi .