bugün

SGDF yetkilileri tarafından açıklanan kimliklerdir.

not: ölenler için bi fatiha/rahmet okuyun en azından.

Uğur Özkan,

Kasım Deprem,

Hatice Ezgi Sadet,

Cemil Yıldız,

Çağdaş Aydın,

Nazlı Akyürek,

Ferdane Ece Dinç,

Mücahit Erol,

Murat Yurtgül,

Emrullah Akhamur,

ismet Şeker,

Okan Pirinç,

Nartan Kılıç,

Ferdane Kılıç,

Serhat Devrim,

Met Ali Barutçu,

Erdal Bozkurt,

Süleyman Aksu,

Koray Çapoğlu,

Cebrail Günebakan,

Veysel Özdemir,

Nazegül Boyraz,

Alper Sapan,

Alican Vural,

Osman Çiçek,

Dilek Bozkurt,

Büşra Mete,

yunus emre Şen,

Aydan Ezgi Şalcı,

Mehmet Ali Varol.

http://www.f5haber.com/gu...mp;utm_campaign=mansetler
(bkz: k*rt lütfen)
vatan millet düşmanı çoğu baktım paylaşımlarına niye fatiha okuycakmışım, vatanıma milletime düşman herkesin gebermesi en büyük haktır.
bok yolunda ölmüşler nelerine rahmet okuyalım ? belki anaları babaları iyi insanlardı ama engel olamadılar çocuklarının gidişine. bir tek onlara acırım.
PKK sempatizanı ve terör yandaşları, teröre kurban gitti diye üzelemeyiz maalesef. Bu ülkede teröre kurban giden o kadar çok masum vardı ki, bunlar önemli görünmüyor. Yıllarca bu ülkenin evlatları, vatan borcunu öderken kahpece arkadan saldıran yaratıkları destekleyen kimse için okunan bir fatiha, çok görüyorum, huzur bulmalarını bekleniyorum.
yokluları hiç hissedilmeyecek pkk sempatizanları. türkiyeyi bölmeye çalışan herkes haindir gebermeyi hak etmişlerdir.bu listedekiler gibi.
Belki de en masumları olan bir kadının profilinin kapak fotoğrafı, ellerinde keleşlerle poz vermiş kadın teröristler. Böyle bir kinle kobani'ye gidip çocuk parkı yapacaklarmış. Heralde keleş şeklinde kaydıraklar, tetik şeklinde salıncaklar planlıyorlardı.
suçsuz günahsız çocuklar. Allah rahmet eylesin hepsine.
18 yaşında çocukların öldürüldüğü bir saldırıya "yaşasın geberdi pislikler" zihniyetiyle bakabiliyorsaniz,cehennem diye bir yer gerçekten varsa en alt tabakası sizin için ayrılmış olmalı.
hayatını kaybedenlerin bir çoğu tıp, psikoloji sosyoloji hukuk öğrencisi insanlar. silahsız insanlar. allah rahmet eylesin tüm sevenlerine sabır versin.
şu haberi okuyun:

http://m.radikal.com.tr/y...stekin/ithamimdir-1400718

bu bi olay olabilir her ne kadar bu ülkede aynı havayı solumuş ta olsanız sizi etkilememiş hatta sevindirmiş olabilir yürek yerine ne taşıyorsunuz siz orada. ananız babanız sizi nasıl yetiştirdi. ölen askere de masum insanlara da ideolojiden arınıp bakamayacaksanız insan olmak nedir insanlık nedir. hiç mi bi insanı sevmediniz hiç mi aşık olmadınız hiç bi çiçek bi canlı sevmediniz ne zaman katılaştı bu kadar yüreğiniz kim yaptı bunu nasıl başardınız. birlikte tepki verilemzse bu olana size sıçramaz mı sanıyorsunuz olay bu kadar basit mi.
yıllardır ölen insanların kimliği mi var. insan olan ayrım yaparak üzülür mü. insanlığı geçtim masum yahu masum ne demek silahsız ne demek yardım için gitmek ne demek yok reddedin her şeyi kafanıza sokulmuş şeylerle devam edin bu ateş sizi de yakmaz mı bu ülkenin içinde olmadı mı bunlar. karanlığa karşı birlikte yürümek sormak gerekirken nedir bu nefret nedir?
Şu eleman da ölmüş

görsel

Nedir bu anarşiklerin çektikleri
koray çapoğlu hemşerim ,of luymuş . hayır çapoğlu ailesi ağırlıklı milli görüşçü .muhtemelen bu arada kaynadı .
devrim şehitleridir.

bi fatihayı hak ediyorlar.
sapan, kılıç, barut, devrim ne beklenebilir başka, kendi aralarındaki auraları bile yetmiş patlamaya.

(bkz: tehlikeli madde)
21. yüzyılda sosyalizm gibi iktisadi ve kültürel tezleri çökmüş, günümüzde ise kimlik siyaseti ile ancak beslenen siktiriboktan bir ideolojiyi; faşist, kapitalizmin köpeği, amerikancı (ki yabancı düşmanlığı içeren bir sıfat), yobaz gibi laflarla savunmanın yanında üstelik bir de silaha sarılan, stalin'E yoldaş diyen önemsiz kişiler.

buradaki hewalleri ise yerlerini doldurmak için can atıyor gibi. hadi bakalım.

iyi şanslar.

viva la muerte (ama sosyalistler için).
O bomba uludagsozlugun tam ortasında patlasaydı keşke.
Komüniste fatiha istemekte yeni moda oldu amk. Nasıl bir kafa yapınız var.

Hocam fatiha okumaya istediğimiz kişiden başlayabilir miyiz? Yoksa sıraya göre mi okuyacağız.
Kobani ye çocuk parkı ve kütüphane kuracakları konusunda hiç de inandırıcı olmayan insanlardır. Allah affetsin demek bize yakışır, yaradandan dolayı.
savaştıkları yolda ölümsüzleştiler. şehid namırın!
teröristin teröristleri öldürmesi olayıdır bu niye üzülelim ki .
Pkk nın istikbaldeki beyin takımının stajındaki tipler .
Yanlız gençler için seminer niteliğindeki kobane tatbikatı olayı yanlış anlayan bir işidçi tarafından ciddiye alındı sanırsam.
Ya hayvan gibi elestiriyorsunuz ya.
Onlar oyuncak goturuyorlardi tamam mı. Bir de çocuk parkı yapacaklardı.
Siz hiç çocuk parkı yaptınız mı. Onlar çocuk parkı yapmayı lgbti yürüyüşünde planlamislardi hem de.
Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. isid kopekleri ve fasistler insan degilsiniz. yobaz kopek savunuculari biraz insan olun.
Dün Suruç'ta ölenlerin attığı son slogan şuydu. "Arin'den Sibel'e, yürüyoruz zafere." Herkesin başsağlığı dilediği bu masum (!) gençlerin bahsettikleri Arin ile Sibel kimmiş bir bakalım.
Arin Mirkan: YPG'nin yani Suriyedeki kürt terör örgütünün kadınlar kolu olan YPJ'nin bir elemanı. Kobani'de canlı bomba olarak gebermiş.
Sibel Bulut: MLKP Yani Marksist - Leninist Komünist parti elemanı. Kobani'de gebertilmiş.
Şimdi bu iki canlı bomba kevaşesine ağıt yakarken, başka bir canlı bombayla geberenler için üzülenlere sadece gülüyoruz.
fatiha'yı, duayı hak edip etmediklerini allah bilir, lakin ben pas geçeceğim.

bırakın onbinlerce şehidi, 1 şehit vermiş olsaydık pkk'ya; yine de o örgütün yanına yakınına yanaşan, sempati duyan -hatta mesafe koymayan- herkes düşmanımdır.net. ne fatiha okurum, ne üzülürüm.

onbinlerce insandan bahsediyoruz. vur gerilla vur türkülerini ben söylemiyorum. apo zımbırtılarını ben taşımıyorum.
bugüne kadar ölen onbinlerce genç insan, asker, aileleri, çocukları , eşleri falan bir gözünüzün önüne getirin.

değil onbinlercesi, bir tanesine yaşattığınız acı için dahil zerre kadar değeriniz yok.

yok insanlık nerde imiş, yok ölüme nasıl üzülmezmişiz, yok bu nasıl bir faşistlik imiş falan geçin bunları.

belki türk milleti siyaseti bilmez, belki ekonomiyi bilmez, belki kimilerine göre cahil falan.

ama allah'a şükür soysuzu, kahpeyi iyi tanır.