bugün

(bkz: provakatör) Herif su gibi türkçeyle yazıyor abi inanan varmı harbiden? Kralı gelse taksiye binip şunu der (bkz: çultanahmet)
Bu troll dimi? Hiç bir suriyeli bu kadar noktalama işareti kullanmaz kesin troll.
Sevişmekten savaşmaya vakit bulamadan donu ayak bileklerinde kaçan tavşan tehdidi, e git ülkende bağır hemi de çiftleş.
Sie go!
Arap mı türk mü bilinmez ama salak o belli...
yeter artık allah kahretsin bu sanal ortamda bile bize denilmeyen laf kalmamış nefret ediyorum sizlerden.iğneyi bir kendinize batırmayı deneseniz nasıl olur peki?yardım kuruluşlarınız beş para etmez mağdur oluyoruz hiç adaletli de davranmıyorlar.çadırlardayız hala ya yazık vallahi biz de insanız bu devirde çadırda mı kalınır?bu nasıl devlet tokiye falan yerleştirseler bari.üç kuruş burs ile bizi kandıramazsınız üniversite okuyacağım diye 1300 tl alıyorum ama yetmiyor maksat para almak yoksa okumakla işim yok zaten.ihtiyacım var ne yapayım hem çalışıyorum hem de burs alıyorum ailemi öyle geçindiriyorum.
plajlarda at gibi eğleniyorsunuz şerefsizler bi de pişmanlarmış hadi ordan!
Florya da hiç öyle görünmüyor

Ama giderseniz çok minnettar olurum lütfen siktirin gidin.
Pişman? iğneyi kendine batırma?
Türkiye'nin askeri senin vatanında erkekçe savaşıyor suriyeliler ise karı gibi Türkiye'de hazıra oturuyor. Beynini zıçarken düşürmüş yaratık haykırması.
pişmanlığım dinmiyor ne yazık ki.yazıklar olsun bu ülkeye.geldiğimden beri mutsuzluk ve haksızlık dışında ne gördüm ki burada?üç kuruş para bağladı devlet bize onda da gözü kaldı sözde misafirperver türk halkının.çoook ama çok haklı bir sitemdir.türklerde bunu görebilecek,anlayabilecek akıl ise acaba nerededir?
görsel
Kendisini bir zulümden kurtaran bu ülkeye duayı borç bilmesi gerekirken halen pişmanım diyen insanoğlu insandır...
Türkiye' liyim.
Evine dön!!!
keşke amerika,rusya,finlandiya,italya,meksika,roma gibi gelişmiş avrupai ülkelerden birine gitseydik yakın diye bu kıytırık ülkeye geldik allah kahretsin lanet olsun o güne. bombalar keşke bizim ülkemize değil de bu sözde misafirperver ama özde yaptığı iyiliği yüze vurmaktan çekinmeyen insanların ülkesine yağsaydı.
dile getirilen bir pişmanlık, suriyelilerin adına.
ahmet kaya romantikligi şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik sozlerini getirmistir.
Siktir git ozaman!!! Uçak biletini ben vericem.
uçak parasının üstüne de 1 haftalık yemek paramı ver gitmeyen şerefsiz olsun. 1 hafta içerisinde gittiğim ülkede işleri düzene sokarım ne de olsa. dilencilik yahut kapkaç gibi meslekleri oturtmak için biraz süre gerekiyor. önce çevreyi tanımam lazım karnım aç gezemem herhalde!

yakınmanın dik alasıdır.
kürtlerin demesi gereken şeyi senin söylemen yanlış evlat.
http://www.troll.me/image...-the-fuck-out-of-here.jpg
görsel
afedersin o senin salaklığındır. koskoca bir dünya ve sen bula bula türkiye'yi bulmuşsun. daha kötüsü ırak'a kaçmak olurdu herhalde.
niçin pişmansın kardeşim noldu ki?tamam kötü olaylar yaşanıyor ama lütfen böyle düşünmeyin burası hepimizin yurdudur bundan sonra. derhal vazgeçilmesi gereken pişmanlıktır. yapmayın böyle hepimiz kardeşiz.
Bir mazlum Suriyeli kardeşimizin yürek burkan feryadı.
Ülkene dön o zaman amk suriyelisi.
istikamet suriye koşar adım marş.
ülken işgal altında iken söylenebilecek tek şey.
Az ötede üstüne alındaydın keşke dedirtir.
asıl biz pişmanız lan. gidin olum gidin memleketiniz için savaşın Burda Niye dileniyonuz