bugün

Amk surileri.
kaynak: götüm ajans
videonun konusunun gerçek olup olmaması önemli değil.

böyle görüntüleri gördüğümde hissettiğim duygu korkudur. kontrolsüz çoğalan bir yığın bilinçsiz insan topluluğu. bir gün üzerimize saldıracaklar bu çok net.

allahım sen bizi araplardan ve araplaşmaktan koru.
yarattığı canavarın frankenstein'e saldırması gibi olmuş.

farkındayım. fazla entelektüel oldu bu yorum. akitler çince konuşuyorum sanacak.
Bismilden bildiriyorum; ne yazık ki haber gerçek. Şuan evlerimize hapsolmuş vaziyetteyiz. Suriyeliler sokakta ya erzak ya kan diye sloganlar atarak kalabalık gruplar halinde dolaşıyorlar.
Artarak devam etmesi dileğiyle.

Başka türlü bu akp sosyal karmaşayı göremeyecek.

suriyelilerin en az yarısı serseri mayın gibi geziyor. Ülke dingonun ahırına döndü.
Dayi bi ara turkce konustu ya karayiplerde turke denk gelmis kadar sevindim .
Vay toppraggmm.
Yeyin birbirinizi. Akp besledigi her yılan tarafından sokuluyor. Hakediyor da..
Suriyelidir ne yapsa yeridir.
Eğer Olay gerçekse reis bu nankör itleri acilen Suriye’ye postalamalı.

Evet siz kimsiniz lan nankör itler reis size kapıları açmasaydı ya esed’in tanklarının altında ya da açlıktan geberecektiniz şimdi kalmış cami duvarına işiyorsunuz, eceliniz mi geldi lan ak parti il binasına saldırmak ne demek??
Ekmeği yediği yerden kurşun yemek isteyen itlerin son icraatı. Hdpli itlerle aynı bardaktan su içmişler belli.
oh ya ne güzel olmuş dediğim olaydır. gerçeklik payını bilmiyorum, akp için araştırma yapmaya bile değmez. kendi silahları ile gebersinler inşallah amin falan filan.