bugün

çok önemli bir kampanya. ben bir ak parti seçmeni olarak rahatsızım amk. madem aldın bu adamları niye salıyorsun git kampta falan bak sonra şehirde hırsız oluyor bu sefiller.
Artık çok zor zira burada çoluğa çocuğa karıştılar, hallerinden memnunlar.
(bkz: suriyelileri istemiyoruz defolsunlar kampanyası)
Adamlar köyden kente göçenler gibi kuzenlerini, uzak akrabalarını, kayınçolarını da yanlarına almaktan bahsediyorlar ne siktirip gitmesi. Şaka gibi ama doğru.
Bu arada doğru mu bilmiyorum ama bir arkadaştan aslında abartıldığı gibi bir savaş olmadığını, Suriye'de normal hayatın devam ettiğini duydum. Peki o zaman basında gördüğümüz korkunç fotoğraflar, haberler ne o zaman diyince öyle bir haber servis etmek çok kolay ama sadece küçük çatışmalar var dedi. Onun yalancısıyım...
Gitmezlerse recm edilsin kampanyasıdır.
Bir an önce yollanmaları gerekiyor yoksa bunların gidecegi yok. Devlet bakıyor bedavaya tabi gitmek istemiyorlar buradan.
orta asyadan anadoluya gelmiş insan hezeyanı.
Biz orta asyadan gelip bedavaya sahip olmadık türkiyeye çok bedel ödedik.
ne mersin'i, gaziantep'i, hatay'ı... adamlar tee bursaya kadar geldi diyorum.

geçen gün yürüyüşe çıkarken kaç tanesine denk geldim. sokakta devamlı para istiyor, dileniyorlar.

kendi dilenci ve beleşçi nüfusumuz yetmedi bir de bunlar oldu yüce sultanımız sayesinde.

hamdolsun sokaklarımız artık suriyelilerden, kuzey ıraklılardan, mültecilerden geçilmiyor. tam ortadoğu pazarına döndük.
sonuna kadar katıldığım kampanyadır. zaten yeterince karmaşık ve kalabalık bir şehir olan istanbula tecavüz ettiniz amk. her köprüde bir Suriyeli dilenci. birde olayın şu boyutu var etnik kimlik açısından da yeterince çeşitli bir ülkede yaşıyoruz bi 50 yıl sonra bu Suriyelilerin hepsi 5 er tane doğursa al başına sıkıntı. ne gereği var amk.
kesin atın kafalarını yoksa anadoluyu ele geçirip kalleş arap bayrağını çekerler sancaklarına. Kimsede bir şey yapamaz. Derhal bıçaklar bilene ve kelleleri alına.
Pacana yapisip gitmiyorlar cingenelerin kurtlerin en buyuk rakibi.
Gerekli ve desteklenmesi gereken kampanyadır. Bi oy da benden.
madem akp seçmenisin sus ve yalamaya devam mazallah sonra ilahınız sana, bunlar benim suriyeli kardeşlerimin yanında korna çaldı diyebilir.
Kesinlikle desteklediğim kampanyadır.
Bugün yine 5 bin suriyeli gelmiş.

Tel abyad'ı biliyorsunuzdur gündem özürlü değilseniz, pkk yani ypg türkmen köylerine ilerliyor. Türkmenler türkiyeye doğru geliyor.

Gelsin. Türkmen gelsin. Eğer türkiye olarak kürtlere her imkanı sağlıyor ama gelen türkmen kardeşlerimize "siktirip gitsin" diyorsak zaten bitmişiz demektir... bunun tek adı mankurtluktur.

Yalnız ben arap'ı, kürt'ü istemiyorum. istemiyorum arkadaş. Yüzyıllarca kürtlerle can cana kan kana yaşadık arkamızdan vurdular. Ermenilere her hakkı verdik ruslarla beraber oldular.
Halepçe katliamından kaçanı sınırdan aldık pkk ya katıldılar.
sınıra gelen kürtler pkk bayraklarıyla karşılaşıyor.

Başlarım halkına da kardeşine de. istemiyorum. Göz göre göre türkiyedeki etnik yapı değiştirilsin istemiyorum. Bu benim en doğal hakkım.

Ama ırak'tan, suriye'den gelen türkmen başımın üstünedir... o benim kanımdır. O benim kardeşimdir be kardeşim! Aynı dili konuştuğum bağrımdır!
Türkmen'ime her yol açık. Türkmen'ime laf uzatanın dilini keserim.
Gerisi umrumda değil.
lan sanki evinize alıp besliyorsunuz.
korkmayın kimse evini yurdunu terk etmek istemez. siz daha mermi ne bilmezsiniz, o namlular ailenize doğrulunca hissedilen duyguyu bilemezsiniz. kimse istediğinden gelmiyor. ne olacak? türkiye mi dar? bir insanın hayatı mı önemli ? anlayamazsınız ki. hayatı uludağ sözlükte öğrenmiş ergenlersiniz çünkü.
Bu konuda bile kutuplaştık ne biçim ülkeyiz ameka

görsel
cihat farzdır tabi,olmasa kana bulayamazdınız bu kadar.