bugün

Öyle kardesin .mına koyam.
görsel
Yoo ne alaka.
iyi insanlar tabikide bizdendir. Irk ayrımı yapmıyorum hele birde müslümansa. Zaten iyi olan suriyelilerde belli oluyor. Onlarda aynı bizim gibi zaten.
(bkz: #32303909)
değildir.

şamda namaz kılmanın ötesinde hiçbir öngörüsü olmayan sikik politikaların mağdurudur, suriyeliler.

bir gün kendi ülkelerine dönmelerini diliyorum.
Suriyeliler kardeşimiz falan değildir canları cehenneme ayrıca.
https://youtu.be/HJctFUMLQ_Y
Alın koynunuza.
Öyleyse evinizde bakın diye cevap alacak beyandır.
enseste sürükleyen kardeşliktir.
müslümanlar kardeştir. suriyeliler de müslüman olduğuna göre sorun yoktur. dağılın..
dünyadaki bütün insanların kardeşimiz olduğunu düşünüyor ve suriyeliler diye adlandırdığımız olmayan bir kavrama (ırk) göre sınırlandırdığımız kişilerin de insan olduğunu düşünerek söylüyorsak bir insanın vicdanına sahip olduğumuzu ama onlara müslüman oldukları için kardeşimiz diyorsak müslüman olduğumuzu gösteren söz. müslüman müslümanı korur, türk türkü, insan insanı. insanlıkla kalın sadece insanlıkla.
Alın evinize o zaman. Yerse.
(bkz: tamam).*
(bkz: aynı genel evin çocukları)
Kapı komşusuna bir günaydın demeyi bile çok görenlerin kullandığı cümle. Komşuculuk oynamayın artık ya aşırı yavşaksınız.
uzaktan uzaktan kardeşler ise kabulüm olan söylemdir. misal arada sınır falan varken ve onlar sınırın kendi tarafında biz kendi tarafımızdayken olacaksa başım gözümle beraber..

bu yunan içinde geçerli rus içinde geçerli ne bileyim işte diğer tüm komşular için geçerli. herkes kendi evinde güzel o yüzden bu iç savaş denilen iğrençlik ve suriyenin iç işlerine çomak sokma oyunları biter bitmez dönsünler geri..
(bkz: ananın suçu)

benim kardeşim değiller.
muhacir ahlakı olmayan suriyeliler benim kardeşim değildir. Muhacir ahlakı olan suriyeli benim kardeşimdir ama ben kardeşimin yine de başka ülkelere gitmesini isterim bizim de etimiz budumuz belli yani.
şu anda 14+ askerimizi şehit edenler de dahil mi?

birinin kendince öyle sanmasıdır.
kurtuluş savaşı sırasında kardeşimiz oldukları unutup ingiliz ve fransızlara hizmet etmiş olanların kardeşimiz olduğu iddiasıdır. hamile bir suriyeli öldürülünce duyar kasan arap yalayıcısı kesim tarafından iddia edilmiştir. hadi ordan.
benim kardeşim falan değiller. içecen şarabı sikecen arabı derler.
(bkz: birini uzaktan sevmek istemek)
müslümanların ensar muhacir mastürbasyonuna ben ortak değilim. sizin dininize sahipler ve sizin geçmişiniz var, benim yok.
dolayısıyla din kardeşinizse sizin kardeşiniz. sonuçta aynı trenin yolcusunuz.

o yüzden sokarım böyle kardeşliğe, kardeş olsam da onlarla olmam.
fuck off!!