bugün

charlie hebdo'dakileri öldüren müslümanlar donsun, hüloğğğğ dallin, amin.
Suriyeliler Eskişehir de kapılarımıza işeyip, çocuklarımızı dövüp, önümüzü kesip para isterlerken onları yaşatmak içimden gelmiyor.
Özellikle cevahir ve benzeri avmlerde sürekli elleri kolları alışveriş poşetleriyle dolu hallerinden pek memnun suriye vatandaşları varken ve bunların estetik görünümüne kel kafasına saç ektirecek kadar düşkün erkekleri yine ortamda cirit atarlarken benim cok umurumda olamayan durumdur bu. Bence bu suriyeli zengin zümreden varlık vergisine benzer bir vergi alınıp ihtiyaç sahibi hemşehrilerine harcanmalı. Billboardlara 10 lira yardım yap onlar da bisküvi yiyebilsinler reklamları yapıştırmakla olmuyor. Cici bebe bulsam kendim yerim amk.
Sadece suriyeliler üşüyor. Filistinliler değil türkmenistandakiler değil ışidin bastığı mekanlar değil suriyeliler. Insanlık gösteriyim demişsinizde aslında insanlık değil alttan alttanda siyasete vuruyum demişsiniz. Çünkü kötü esad iyi işid. Ama yinede allah yardımcıları olsun. Zordur.
içine sinmemiş ve daha çok içine almak isteyen mal beyanı. al al daha sen içine, o Suriyeliler yakında seni dondurarak siker. Te allahım...
keşke sen de donsan cevabını hakeden söylem.
ucuz edebiyat soytarılığı. al o zaman evine bir kaç suriyeli aile . sözlükte yazıp duygu sömürüsü yapmak neyin nesi.
Banane amk vebalini akp ye oy verip suriyenin düzenini bozanlar düşünsün iyi kötü Bi düzenleri vardı heriflerin orda Amerikan Tayyip kaşıyana kadar.
katildigim onerme.

bunda bile fitne cikarmaya calisan yaratiklar iğrenin kendinizden
Bu duruma ici sinmeyen, Insanliktan nasibini alanlarin suriyelileri evine almasini ve birlikte kalorifer petegine got dayamalarini tavsiye edilebilir.

Biz mi istedik gelsinler diye amk.
(bkz: her millet hak ettiği gibi yönetilir)

zamanında esad'a destek ve oy veren halk şimdi sefillik çekiyor. zamanında adam olup esada oy vermeselerdi de bu çileyi çekmeselerdi. azıcık gözlerini açsalardı ve saplantılı bir şekilde ideolojik fikirlerine uygun davranmasalardı. şimdi bizim gibi gelişmemiş bir ülke de bizlerden daha fazla sefalet içinde yaşıyorlar. bizde varda vermiyor muyuz? bizde de yok zaten.
çok uzaklardan kulaklarıma çalınan bir masal gibi. donarak ölmek, suriyeliler, açlık bla bla bla...