bugün

Suriye'de yaşanan bir diğer insanlık ayıbının mağduru küçük kız. Sözümona dindar adamların "yeterince sünni olmayan" aileyi kaçırıp küçük kızlarını bağlayarak anne-babasının ölümünü izletmek, sonra kızın kalbini sökerek yerine kumaş mı kıyafet mi ne haltsa bir şey tıkıştırmaları vahşetini içerir. Yazarken bile elim titredi bu nasıl insanlık, bu nasıl dindarlık?

Kaynak

Not: Çok etkilenen birisiyseniz kaynağa bakmanız önerilmez, sansürsüzdür.

Edit: işbu entryde amaç islam'ı eleştirmek vs değil sadece kişi bazında yapılan iğrençliği vurgulamaktır. Gocunanlar olmuş, gocunmayın. Ben adamın nasıl insanlıktan çıktığını gösterdim sadece. Ha adam yapmamış, yalan bunlar diyorsan kanıtla, adamı haklı bulduysan da gocun yapacak bir şey yok. Kaynak gösterilen site de benim haberi ilk gördüğüm yerde bahsedilen kaynak, ekstra araştırma yapmadım. Yani islam düşmanıymış, destekçisiymiş bilemem.
Bizimkilerde hala öso da öso. Ayıp be.
insanın klavyesini kafasında kırdıracak derecede bir vahşet, bir onursuzluk, bir şerefsizlik, bir kanı bozukluk, bir ar, namus, şeref, haysiyet kavramından habersiz terörist eylemdir. yapanlar da tayyip erdoğan ın evlatlarım dedikleri, ak gençlerin ağabey dedikleridir ayrıca. (bkz: herkes yerini bilecek)
günahsız, masum bir kızdır
bunu yapanın allah belasını versin, bunu yapana allah en büyük lanetleri indirsin.
bu insanlara lanet olsun. bu olaylara izin veren tanrı; hergeçen gün sana olan inancımı azaltıyorsun.
kalaylamaya sebep durumlar arasında yer alır. ne müslümanlık ile ne de dindarlık ile açıklaması yapılamaz. yazıklar olsun amk.
Ya amınakoyayım böyle dünyanın da insanlığın da. içimi paramparça eden haber.
Ben de Türk esedciler gibi yapıp şunu diyebilirdim: ay yoktur öyle şey, ya da oh iyi olmuş onlar da sünnilere işkence yapmasalardı. Ama demiyorum. Çünkü ben sünni bir müslümanım ve zulmün her türlüsüne karşıyım.
Şu ibne araplar ve arap zihniyetini benimsemiş götverenler yüzünden sevgi, hoşgörü ve merhamet dini olan islam, hristiyanlarca terörizm olarak addedilmekte.
Bu top sakalını siktiğimin cani, içinde Allah korkusu olmayan sözüm ona Müslüman(!) piçler bile bile islam düşmanlarının ekmeğine yağ sürmekte.
vahşiliktir lakin haber yapılan vahşeti anlatıp teroristlerin kim olduğunu anlatmaktan çok islamofobi oluşturmak için yazılmış.
bir de yazının şurası beni düşündürmüştür.

--spoiler--
This is a plot created by the ever terrorist supporting Saudi, Qatari, Jordan, Kuwaiti and Turkey.
--spoiler--