bugün

http://www.ensonhaber.com...slim-oldu-2016-02-24.html
belirli bir senaryo yu oynamışlar gibi umarım gerçektir ama inandırıcılık olarak beni inandıramadı.
keşke vursalarmış. bi anlık dikkatten kaçtı derlerdi. ben komutan olsam vurdurturdum. zaten ortalık çöplük. üç tane leş fazla olmazmış dediğim durumdur.
mizansen havası veren kayıtlardır.

--spoiler--
gençler evet artık devletin güvencesi altındasınız...
--spoiler--

arkadaş taşak mı geçiyosunuz her gün kadın cinayetleri gırla, devlet korumasındaki kadınlar dahil, canlı bombalar gırla, daha geçen gün ankara'da kaç kişi öldü.

devlet güvencesi ne lan?
akp basını için çekilen yandaş gazı almaya yarayan tiyatro olmuş. inandırıcılıktan çok uzak maalesef.
chpkk lıların ve hewallerin hoşuna gitmemiş,

çatışmayı nasıl bir şey sanıyorlarsa artık.
imdb: 2.4

aksiyon sahneleri iyi, oyunculuk vasat, diyaloglar mizansen. doğallık yok kekremsi tad bırakıyor.

sinir ediyorlar adamı, tarasana arkadaş beynine beynine. bu adam fırsatını bulsa kafanı kör testere ile kesecek.
"evet gençler devletin güvencesi altındasınız"mışmış. gidin bide üniversiteye yazdırın okutun ev falan hediye edin amk!
Duzmece. Ses tonu ele verici.
(bkz: kemalistleri üzen görüntüler)

ağlama kemalistpkk.
(bkz: kemalistleri üzen görüntüler)

ağlama kemalistpkk.
güzel şhow yapmışlar, bide kelepçe falan takmamışlar duvara yaslanmış kollarını bağlamış muhabbet ediyo böyle böyle yaptık diye. teröristler korkmasın teslim olsun diye video hazırlamış adamlar psikolojik destek vermeye çalışmışlar korkup teslim olmak isteyenlere. (bkz: gel babanın şevkatli kollarına)
Düzmece galiba pek oynayamamislar . Keşke gerçekten böyle olsaydı.
Muhtemelen evveliyatında yakalanıp bari Görüntülü olsun diye sonradan kayda ALINAN andır.

Tabi bu o Mezopotamya farelerinin terörist olduğu gerçeğini değiştirir mi? Hayır.
hımmm ok kib bye.
ağır mizansen kokmaktadır. lan bari bi yönetmene falan çektirseydiniz. elalem ay'a gidişini falan stanley kubrick'e çektiriyor, bizimkiler hala amatör. *
düzmece olduğu düşünülen videodur.
askerimizin medyaya böyle yansıttıktan sonra kamerayı kapatıp kafalarına sıkmalarını umduğum teslim olma görüntüleri.
güncel Önemli Başlıklar