bugün

Fetullah Gülen'in imralı ile yapılan görüşmeler için Amerika'dan yaptığı açıklamadır.

(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22316788.asp)
OGLUN DOGUDA SEHIT OLSAYDI DA OYLE KONUşSAYDI DENILEN HEDE.
"cihat ruhu" olarak özetleyebileceğimiz zulme karşı koyma bilinci bir cümlede nasıl katledilir sorusunun cevabını gördüğümüz açıklamadır.
el etek öpmeye alışık zatların kullandığı cümle. sen hangi sıfatla amerikadan ülke meselesine yorum yapıyorsun da gazeteler bunu haber yapıyor? Türkiye için mühim biri isen gavur ellerde ne işin var?
el etek öpen zihniyet, toprak da verir, bayrak da indirtir diyebileceğimiz amerikan vatandaşı dileği.

türkiye aşığı, fakat trafik karışır diye vatanına gelmiyo işe bak amk.
Fetonun asıl amaçlarından ve türkiye ile bir alakasinin olmamasindan dolayi kaynaklanan yaptiği saçma açıklamadir lakin kendileri el ve ayak öpmeye milletin yardim parasiyla okullar açıp bu el etek ayak öpme zihniyetini dincilik islamcilik adina yaydiği söylensede aslında o öğrencilerin aklina neler soktuğunun göstergesidir.
barış ve huzur ortamının onlarca hatta yüzlerce yıllık manevi ve maddi getirilerinin değerini belirten bir cümle. okeye dördüncü aramakla hayat geçiren kahvehane müdavimleri pek anlamlandıramayabilir, doğaldır.
domalmak için bir bahane yaratmak vaciptir...
eksiği var fazlası yok. yeri gelir eteğin altındaki de öpülür bi'kerem.
alışıktır bunlar el etek öpme için bahane bulmaya.
hz. muhammed böyle bir şey yaptı mı? haşa ve kat-a. bu nasıl bir inanıştır. bu nasıl bir satıştır. ulan bu millet tarih boyu kimseye boyun eğmemek için milyon tane can feda etmiş şimdi ne değişti?. bilge kağan'dan atatürk'e varana bu millet hep o boynu eğmemek için kan döktü. islam da bunu emrettiği için din olarak seçildi. hangi kitapta yazar böyle bir saçmalık. sikecem devri devranınızı. yeter ulan! bu ne boktan bir davadır. hakaret ettiniz şehitlerimizin kemiklerini sızlattınız ölülerimizin çektiği çile yetmedi sıra dirilerde.
(bkz: Ben zaten öpecektim sulha denk geldi)
ortalığı karıştıracak fetullah gülen sözü.hayır anlamadığım madem ülkeni seviyosun bir gece ansızın gel mk. amerika'da ne işin var? (bkz: #18219213)
fetonun sakso çekme saatinin geldiğinin göstergesidir. obamaya sakso çekmekten sıkılmış, apoya sakso çekecek bu kez sanırım değişiklik peşinde.
güncel Önemli Başlıklar