bugün

kafa göz dalınıp hastaneye o araçla götürülesi. *
saygı duygusundan yoksun olan kişidir.*
kendisininde daha önce yaya olduğunu yada günün birinde olabileceğini unutan kişi.
annesini gözden çıkarmış sürücü tipidir.
bilerek ve isteyerek yapılan piçliktir.

geçilen yolda su birikintisi ve yanında yürüyen birisi * gördükten sonra hızı artırıp suyun sıçratılma seviyesini artırmak içinse söylenecek çok şey var burda bipliyoruz.

ulan iki ayaklı hayvan su sıçratmaktan nasıl bir hayvani zevk alıyosun? o yağmurda zaten ıslanıyoruz ellerimizde kitaplar. biraz insan rolü yapsan nolurdu ha nolurduuu *
bildiğim kadarıyla trafik kurallarına göre cezası olan harekettir. plakasını alın şikayet edin efenim.
kelimelerin kifayetsiz kaldığı insanlardan biridir. alacaksın altındaki arabayı, kafasını arka tamponun altına eğeceksin, çamurlu arazide verceksin arkadan itişli arabada patinajı. bakalım bir daha yapıyor mu..
sizi piç eder.
geçenlerde benimde başıma geldi piç demek az kalır bunlara ağzına geleni sayacaksın bunlara. montumun cebinden paso için çıkardığım paralardan biri yere düştü hava fena yağmurlu tam eğildim yere parayı almaya o sırada hızla geçen onun bunun şunun evladı olan zat-ı pezevenk sol tarafımı baştan ayağa su etti o yerdeki pis su ağzıma yüzüme bile geldi.
o şerefsiz'e hitaben: arabanın tekerleri patlasın inşallah, soğuk havalarda antifirizin donsun, karbüratörüne benzin kaçsın...
orospu çocuğudur.
insanlara saygısı olmayan zat ı müfsiddirler.
önce ıslatılıp sonra odunla dövülesidir *
bana su sıçtaran taksi şoförü aklıma geldi neyse ki arkasından küfredip rahatlamıştım, piçtir tabi.
Kıçına btc boru hattı sokulması gereken piç oğlu piçtir.
Arkasından ana avrat sövülen kişidir.
güncel Önemli Başlıklar