bugün

Bana göre Türkiye'nin en iyi, Dünya'nın ingiliz Sas larından sonraki en iyi 2. birliklerdir.Rütbe olarak verilirse eğer Türkiye'deki en büyük rütbedir bu birlikler.Bordo Berelilerden daha da eğitimlidirler.Kendilerini birçok kez kanıtlamışlardır zaten.ETiKETE GEREK YOK BiZ REKLAM vermeyiz gibi bir slogan edinseler tam olur gibime geliyor. Bunlar hakkında yeterlice bilgim vardır. ufakdan araştırmak isterseniz (bkz: kardak krizi)Son olarakta denizin ortasındaki gemiye çıkıp teröristi etkisiz hale getirmişlerdi.Türkiye'de sayılı olan bu birlikler hakkında bir diger bilgi ise eğitim sırasında kuruldugundan bu yana 17 kişi vefat etmiştir.
(bkz: sat komandoları)
Su Altı taarruz aldığı eğitimler bakımından asla bordo berelilerden üstün olmayan birliklerdir. kurtarma ve sualtı komutanlığı'na bağlıdırlar. savaş sırasında cephe gerisi görev yaparlar. son olarak bordo bereliler yani direk özel kuvvetler komutanlığı aldıkları eğitimle bu ülkenin en iyi özel birlikleridir. (bkz: kulaktan dolma bilgilerle ukte vermek)
evet bunu yazanda zaten 95 deki komutanın adı neydi herhalde o adam. Bizimki kulaktan dolma tabi siz yazıyorsunuz zaten kuralları gerçekleri devam böyle.
su altında uçanı, kaçanı affetmeyenlerdir.

görsel
bana isimleri çok saçma geliyor ya. niye sualtı olm. çıkın yüzeye.
bence yüzme taarruz olsa çok daha kolay olur.
görsel
kısacası (bkz: sat) olarak bilinir.