bugün

wtt'de birinci sırada.

Sen benim ülkemin savunmasız 45 çocuğunun kılına zarar verirsen seni dünyaya değil galaksiye dahi rezil ederim piç.
burada rezil edilme söylemi yapan herkes tecavüze ve tecavüzü örtüp üstünü kapatmaya çalışan herkese çanak tutan birer orospu çocuğudur.

çaycısından, o orospu çocuğunu taaa 96 yılından bu yana çocuk tacizi davası görülürken terfi ettirene dek herkes hesap verecek. o ensar vakfı denilen yer kapanacak.

dünyaya rezil olan türkiye değil çocuk tecavüzcüsü orospu çocukları, pedofili kahpe soyları ve bunların yandaşlarıdır.

Edit: onur duyuyorum arkadaşlarım ve kendim adıma. Twitter'da 100 kişi saat 20.30 sularında örgütlendik ve 3 saati bulmadan 250 bin tweet sayısına ulaştık. Biz başlattık siz desteklediniz. Var olun. Bu siyasal islama sığıman pedofili kahpelerin soyunu kurutacağız.

Gazeteci mustafa hoş bu çocukların, ailelerinin kurtarıcısı olacak helal olsun ki bu yürekli adam günlerdir bir kez olsun peşini bırakmadı olayın. Kurban olalım abimize. Twitter adresinden tüm kanıtlı yazılarını görebilirsiniz. Bu muhteşem adamın Karaman'a heykeli dikilecek bir gün.

Huzurla uyuyacağım ilk defa günlerdir. Patlayan bombalar ve istismara uğrayan çocukların ardından hala umut yolunda yürüyen binlerce insan gördüm.

Biz kazanacağız !
Babamın sütü cok acı cümlesini dünyanın en masum varlıklarına nasıl kurdurursunuz ya , önce anlamadım sonra içim cız etti . Sonnnunnna kadar destek olduğum kampanya . Bırakın rezilliği bundan daha kötü halde olamayız .
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye'deki çocuk istismarına yönelik sosyal medya çığlığıdır.

canavar olmayın, "sus rezil oluruz" demeyin olmazsınız, tecavüzcüler pedofililer utansın çocuklara kalkan pipiler kopsun, avazınız çıktığı kadar destek verin, sessiz kalmak dahil olmaktır.

edit: bugün izmit' de üç yaşında bir çocuğa düştü diye götürüldüğü hastanede tecavüz teşhisi koyuluyor.

Vakıf makıf bi yerde, bütün ülkeyi bir kapatıp açmak lazım.
şu an her tweette gördüğüm bi hastag. bi tarikat evinde 45 öğrencinin tecavüz edildiklerine ithafen. unicefe duyurmaya çalışıyorlar.

edit: hemen tt'de ilk 4'e girmişler zaten.
türkiye'yi dünyaya çocuk tecavüzcüsü olarak göstermiyoruz. türkiye'de cezalandırılmayan çocuk tecavüzünü dünyaya gösteriyoruz. farklı şeyler
Vatanımı savunayım diyorum. Bakıyorum etrafıma yapayalnızım. Türkiye de olan bir olayı twitterda ww da birinci yaparak elinize ne geçti gerizekalılar. Rape denilen taciz tecavüz olayını engellemek için ilk önce cahiliyeti ortadan kaldırmak ve bilinçleri geliştirmek gerek. Kimi kime şikayet ediyorsunuz siz ya? Ne kadar aptalsınız. Hah tamam bu hashtag açıldı kesin o yapan cahil zeka olarak geride sapık insanlar okudu titredi. Böyle eylem olmaz olsun. Bir de üstüne üstlük ingilizce? Ulan türkiye kimlere emanet ben anlamıyorum ya. Türklerin haklarını savunayım diyorum apolitik şekilde yok arkadaş savundurtmuyorlar. Utanıyorum sizden. Aramızda çözmemiz gereken problemler var. Fakat biz dahada bölünüyoruz başka ülkelere yakarıyoruz derdimizi. Hiç mi okumadınız inkilap tarihi ha? Hiç mi aklınıza kongreler dönemi gelmedi? Hiç mi eylemde ölen arkadaşlarımız? Twitter dediğiniz şey amerikaya bağlı. Ya ben sizin gibi türklerden utanıyorum yazıklar olsun. Size müstehak amerikan mandası. Özür dilerim atam. Özür dilerim.
hiç bir ülke bu kadar kendi milletini aşağılamaz. bu hashtag pkk sempatizanlığı yapan insanların sayesinde oluştu, bizim öküzler de hükümete karşı oldukları için, milletimizin sübyancı kişiliğiyle tanınmasına izin veriyor.

turkeyisagainstchildrapers gibi bir hashtag ile olmazmıydı şimdi?

hepiniz oltaya takıldınız ama farkında bile değilsiniz.
Türkleri zaten sevmeyen yabancı ülke vatandaşlarının üzerimize yapıştırdıkları vahşi,terörist,barbar gibi damgaların yanına pedofili ensestçiler damgasının eklenmesini sağlayacak hashtag. Birde seslerini unicefe yabancı devletlere falan duyurmaya çalışıyorlarmış. Bu dünyada Türkleri seven ve yardım edebilecek birkaç devlet var sadece. Gerisinin imkanı olsa bizi bir kaşık suda boğar bilmem haberiniz var mı ?

Bir arkadaşın dediği gibi çıkıp eylem yapsanız en azından bu ülkenin vatandaşından destek alırsınız. Hatta idam cezası gelsin diyin en önde ben olurum fakat bu yaptığınız tüm Türkleri zan altında bırakmaktan başka birşey değil.
Biri demiş güzel demiş çocuklar uyurken sessiz olunur tecavüze uğradıklarında değil. Suçlu türk ceza kanunlarıyla 350 yıl hapis cezasına çarptırıldığı için Avrupa insan hakları mahkemesine gidilemez.
ulkende 45 cocuga tecavuz edilen vakiftan utanmiyorsun da dunyaya rezil olduk diye mi utaniyorsun?

bir millet cocuklarinin gelecegi icin baska ulkelerden destek bekliyor. esaret tam olarak budur.

vicdan mi dediniz? hadi erdoganci islam ümmeti destek olsun bu tage de gorelim. yersen!
Yeter ki O sapıklar gereken cezayı alsın. Birilerine ders olsun rezil mi olmuşuz ne olmuşuz umrumda bile değil.
Burda her şey iki güne unutuluyor. Ne ceza ne önlem ne de bişey. Tüm dünya duysun ki bu sapıkları belki bizim yapamadığımızı onlar yapar.

Destek verilmesi gereken hashtag.
vay amk... harbi türkiye'yi orospu ettiler bombasıyla, tecavüleriyle.
Burda dünya'ya rezil oluyoruz diyenler, sizin çocuğunuz olsaydı yine böyle mi düşünürdünüz?

Olmayan şerefinize tüküreyim.
iktidarın zeval görmemesi için kimlerin ellerine kaldığımızın görülmesi açısından desteklenmesi gereken kampanyadır. dinden beslenenlerin, yobazların, aklı habire uçkurunda; ağzının suyu akan orospuçocuklarının ellerine kaldık maalesef. yazıklar olsun. rezil olun tüm dünyaya şerefsizler. hepinize müstahaktır.

#stopchildrapeinturkey

daha sonra susturulmamak için susma!!!
Destek verilmesi gereken tag.

"Elalem ne der"ci ailelerin yeni nesilleri üremiş.

Tecavüzün hiçbir aklanacak, haklı görünecek tarafı yoktur. Ne kadına, ne çocuğa, ne de herhangi başka bir canlıya.
güncel Önemli Başlıklar