bugün

(#15949083) şu entryden bahsediyorsa onu ayrı bir başlık olarak açmadım, aksine doggycan adlı arkadaşın başlığına ikinci entry olarak girdim. Uludağ Sözlük'teki muhtemel bir yazılım hatasından dolayı zaman zaman ayrı başlıkmış gibi bölünebiliyor entryler. Böyle normal ve sıradan bir başlığı, hem de daha salisesinde kopyalayacak kadar konu kıtlığı yaşamıyorum ve saygısız değilim.

Birisi gammazlarsa moderasyon birleştirecektir. Ben kendi kendimi gammazlayamıyorum.*

Edit: Birleştirilmiştir.
kendisine teşekkürlerimi ilettiğim, nazik yazar.
Çaylaklık dönemimde sözlükteki iletişimimi sağlamış değerli yazar, sıkı dost. Öptüm gömdüm.
(#16196438) ne de güzel yazmışsın yahu! (bkz: yazık la kimin ladysiyse) *
(#16211134)herkesi kendisi gibi sannediyor gariban. (bkz: cahiller kendini aklar kamiller özünü yoklar)
fenerbahçe ve transfer politikası hakkında sohbet ettiğimiz, renktaş yazar. fakat görünmüyor. nerelerde acaba?
Bugünlerde iş, sıcaklar, nişanlısı ve annesi dörtgeninde boğulmuş yazar. Sözlüğü de takip edemediğinden çok üzgün, dedikodulardan habersiz kalıyor, mümkünse birileri ara sıra bilgilendirsin beni sevabına.*
(bkz: kendi başlığına entry giren ezik yazar)*
Annesini ve nişanlısını da sözlüğe üye yapmasını tavsiye ettiğim yazar.*
badisini de korurmuş. yazık yahu. hehe.
iş arkadaşını çok çalıştıran yazar. izin ver adam gitsin arkadaşlarınla havuza gitsin, yüzsün *
Gerekli yerlerden ayar almış yazar.*
diyalog sahibi, ince düşünceli biridir.
iş yerinde stephen king is my buddy bey denmesi gereken yazar. lütfen seviyeyi koruyalım orada. * hatta mr. bile olabilir.
(bkz: #16629670)

yazdığım ortalama bir paragraf yazıdan pek de birşey anlamamış yazar. neredeyse pkk'lı ilan edecek beni.

edit: henüz beni pkk'lı ilan etmemiş sağolsun. yüzüne karşı söylemek istediklerim var.

edit2: önceki editte beni "henüz pkk'lı ilan etmediğini" söylemişti. ben de bir üst satırı buna mukabil yazmıştım. ki değiştirmiş.
serkan is my girl gibi.
faşizan söylemlere eşlik edip'te amerikancı vizyon sergileyen yazar !
(#13941585) Aksam aksam koparmış yazar.
#18129659 ezbere konuşan tipitip. yobaz diye senin kafadaki yaftacılara derler.

ateist çetesi toplaştı yazık lan size acıyorum ben.
adamın önde gideni, kültürlü, çalışkan efendi yazar.

yobazı kızdırdı ama *
bana sardırarak meşhur olmaya çalışan ergen. az daha yaz. oldu olacak.
(#18130141). Yalnız olmadığımı göstermiştir, ama başka kapıya.
(#18655144)burdaki entry zoruna gitmiş sanırım şike yapan bi kulübün ,başkanı asker kaça olan bi kulübün bunu yapması pekte imkansız değildir heralde ?
bu sivilceli ergenin bazı enty bunlardır burdan bakarak kalitesini çapını sorgulaya bilirsiniz.

(#12494466)
(#12665635)
(#13335441)
(#13437267)
(#13611438)
(#18783764)çoluk çocuk oldugunu her başlıkta gösteren yazarımsı,orta okul diplomasını yeni almış olucakki orta okulu şart koşmuş uludağ sözlüğe arkadasım senın okuma yazman bile mucizeyken bunları yazman komik ötesi.
dünkü bebe.

götünü trabzonlu mu, bursalı mı, cimbom taraftarı mı bellemiş belli değil.

beşiktaş da bellemiş olabilir.