bugün

stephen king ile oldukça yakın olduğunu iddia eden, hoş gelmiş 8. nesil yazar.
stephen king'in fuck buddy'si olabilecek yazar.
serkan is my girl ün nesi acep.
anlaşılan o ki iyi bir yazardır. hoşgelmiş koştursun dursun sözlükte.
alkolle henüz vedalaşamamış mahmur gözlerle ekrana bakarken sol frame'in tepesinde nickini görünce "aha basıldık" diye panikleyen tırsık yazar.

Bu arada tüm hoşgelmiş diyen değerli kalemlere bizzat ve tek tek teşekkür eder:)
nikini türkçe bulamamak.

(bkz: yazık la)
türkçe ya da yabancı istediği nicki seçebilecek yazar. ingilizce seçmiş, saygı duyulmalı. nasıl türkçe nick seçenlere saygı duyuyorsak aynı saygıyı yabancı nick seçenlere de göstermeliyiz.
(bkz: stephen is my girl)
(#12492748) iğrençte olsa gece gece güldürmüş ve güzel bir noktaya parmak basmıştır.
(#12494466)
burada tamamen saçmalamıştır efendim ve rengini belli etmiştir.
Fenerbahçeli olduğu entrilerinin yarısından belliyken ve hiçbir yerde gizlemezken "rengini nasıl saklayıp da tek entride belli etmiştir" anlayamayan yazardır. Sen renkkörüysen bana ne.
nickaltımdan bana gaz veren renkdaş yazardır.
bir bok bilemeyip herkese ayar verme çabası içinde yanıp tutuşan yazarlara karşı beni yalnız bırakmayarak mutlu etmiştir.

teşekkürler. b
(bkz: serkan is my girl)
nickine hala gülüyorum.
el at da biz de tanışalım. *
çok sıcak kanlı bir adet yazar.
her gördüğümde beni gülümseten nicke sahip yazar.
Hayran olduğum kişilere ortak olan yazar.
misafirperver ve balık sever bir arkadaş.
entrylerinde ironi yeteneği ve mizah duygusu ile dikkat çeken 8. nesil yazar.

(#12590041)
güldürmüştür.

(#12665635)
günümüzde yasakçı,anti-islam görüşündeki insanların hala varolduğunu bize göstermiş yazardır. türkçe ezan türkçe ezan diyen tiplerden.

kalp kalbe karşı derler yazarıdır.
(#13379397)* komik yazar.
#13430891 hemşerim olduğunu düşündüğüm yazardır.
#13437267 no'lu entrysi ile futbol yorumcusu olsa hiç sırıtmaz dedigim yazar. ilginç analizleri var.*