bugün

muhtemelen ailesi izin vermediği için bir kaç türbanlı arkadaşıyla babasından sabah istediği 50 lirayla Starbucks'da bir coffee içmeye gitmiştir yanında da çikolatalı pasta yiyecektir twitter'da tt listesinde olan filistin etiketini görür ve arkadaşlarına dönerek 'yazık yaaa bu insanlara .s' der sonra bir hışımla tüm arkadaşlarıyla beraber filistine üzüldüklerini belli eden twit atarlar kahvelerini yudumlarken.
Kahvesini içip check-in'ini yapan türbanlıdır.

Starbucks için israil malı deyip kötülemeye çalışan fakir çaycılar şuradaki açıklamaya bakabilir;

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, 1998 yılından bu yana Orta Doğu'da da faaliyet gösteren Starbucks Coffee, birçok ülkede kahve severleri dünyanın en iyi kahve çekirdeklerinden oluşan içeceklerle buluşturmayı, kahve tutkusunu paylaşmayı misyon edinmiş bir kuruluştur. Bulunduğu ülkelerde din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin, toplum refahının yükselmesine ilişkin tek başına ya da başka kuruluşlarla birlikte birçok proje gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

En önemli amacı, misafirlerine kusursuz Starbucks Deneyimi sunabilmek olan Starbucks Coffee'nin, herhangi bir politik görüş taşıması veya savunması söz konusu olmadığı gibi israil hükümetine ve/veya israil ordusuna finansal destek sağladığı iddiaları kesinlikle doğru değildir.

Starbucks Coffee'nin politik görüş ve faaliyetleri desteklediği yönünde belirtilen ve hiçbir gerçeğe dayanmayan iddialar konusunda, bu iddiaların dikkate alınmaması gerekliliğini tüm kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla

Starbucks Coffee Türkiye.
"...Filistin yanarken kahve yudumlayan vahşilere iki çift sözüm var;

siz starbuckslarda Filistin tweeti atarken ben Sözlükte başlık açtım, aç yaşadım, susuz kaldım, çöllerde yattım. bunca çileden sonra Filistin halkı ile beraberim.
şimdi siz değil israil askeri düşünsün taam mı hıhh!..."

demek isteyen yazar başlığı.
(bkz: esra albayrak) olsa gerek.
(bkz: kırk yıllık insanım böyle hayvan görmedim)

bunlar nasıl insanlar biliyor musun?
güneşle doğan güneşle batan insanlar.
bazı durumlarda ne oldukları bellidir.
ama güneş battığında ise ne bok yedikleri meçguldur.

türbanlı kesimden nefret eden biriyim.
hepsinden mi hayır.

kimden nefret ediyorum biliyor musun?
israf israf diye tutturup bir eşarba 300 lira ödeyen türbanlıdan nefret ediyorum.

allah aşkına etrafınıza bakın hangi türbanlı kötü bir telefon kullanıyor? (öğrenciler)
bunu öğrenci kesimde görebilirsiniz.

anasını satıyım kızın elinde galaxy note 3 telefonla konuşurken yüzünün bir bölümü iptal!

yazık yazık gençliğe sokayım.

böyle sahte insanlar gelip bir insanlık dramı için elin göt gibi mekanından check-in yapıp tweet atınca bir şey oluyor sanki.
ama suç onda da değil abi.
onu favlayan rt yapan 500 salak var.

böyle insanların insanlığına, samimiyetine güvenmeyin.
güncel Önemli Başlıklar