bugün

Amacını bilmem ama en çok sosyalistlerin bulunduğuna tanıklık ettim.
Kapitalizmin köpeği olmak.
Kapitalizmin köpeği olmak yazmışsın misal gönül kahvesine gitsen de aynı para amk herhangi bi yerde kahve içsen de aynı hesap.

Adı yabancı oluyo diye mi bu tepki yoksa kahve isimlerini soyleyemedigin için mi?

Evden cikmiyorsan bilemem.
Amaç yok lan. Bildiğin maldır.
foto çekip facebook ve instagrama atmak. ve sanki starbucks un sahibiymiş gibi havalara girmek.

ulan alt tarafı ören bayan a gittin ne bu havalar.
Vayfay.
(bkz: piyasa)
(bkz: bilmem oğlum ölçmedim ki hıımuğa)

onu bunu sktir ettim ne amacı veya vizyonu bekliyorsunuz ki zaten orada oturup kahve içen insandan mk. ha bu arada buradan kahve diyarı ve türevlerinin de anasına tak tak..
Lavabosuna girip hemen çıkacakdır.
Kekoların olmadığı ortamda bi şeyler içmek, sohbet etmek.

iyi ki masadan sipariş almıyorlar. Ben bi türk kahvesi alayımcıların olmadığı nezih bir ortam yaratmışlar. Fiyatlara gelince. Mc donald's cafe'de bile fiyatlar aynı. Bak sikik mcd'den bahsediyorum. Chai tea diye adamlar sahlep dolduruyor.

He illa ben fakirim, kahveye para veremem diyorsan gloria jeans'ın app'ini indirip çıkan kare kodla bir kahveyi bedavaya içebilirsin.
fil dışkısı içmek.http://www.gidagundemi.co...-mi-kullaniyor-h5534.html
Ucuza vakit gecirmek.

Starbucks filtre kahve 5.5 tl
Kahve dunyasi filtre kahve 6.5 tl

Ayrica yarim saate bir gelip ne icersiniz diye icten ice siktirin gidin diyen garsonlar yok.
aptal garsonlarla uğraşmadan bir yerlerde oturabilmeyi başarmak
sevdiğim bir kahve türünü adam akıllı içebilmek (butik kaliteli mekanlar dışında bu mümkün değil)
karıya kıza geldiği iddia edilen ama kimse ile ilgilenmeyen insanlara gülümsemek
güzel kadınlara merhaba ben abaza demek
merhaba sizin sözlüktekiler aptal mi derlerse bazıları demek için
taa kirada oturduğum evimden otobüs ile bebek starbucks'a gidiyorum.
Kahve içmek...
Bazı dingiller çok lezzetli yeaa gibisinden konuşmuş ama orası insanların karşılıklı kasım kasım kasıldığı bir mezbele.

Amk arka mahallelerden gelip starbucks'ta oturan bir genç tüm sıkıntısını o anlık unutuyorsa kusura bakmayın ama bu bir masturbasyondur.
herkesin yukledigi materyalist anlamlarin aksine sadece kahve icmektir, kaliteli kahve. ne ozsut, ne kahve dunyasi. bunlarin filtre kahveleri kahve makinasini bile bozdu bizim. ne olursa olsun, starbucks kahvenin ustadidir. bu fil boku muhabbeti de bizim yerel kahvecilerin asparagasi. bi' orta boy filtre kahve 5 lira ve bence de pahali. ayni parayi fincan caya verince pahali bulmuyorsunuz ama. size gore boktan nescafe 2 - 3 liraysa kaliteli starbucks kahvesi 5 lira olamaz. bosverin, agiz tadi olmayan icmemekte ozgur.
Tamamıyla pazarlamadır. Yoksa o güzelim para avcısı kızlar, seks düşkünü erkekler kendilerini nasıl pazarlayacak. ha unutmadan da arasıra kahve içmek.
Zübüt: pazarlanan mal ve hizmetler rahatsız olmuş.
Vayt çaklıt moka.

Lan başka yerlerde içine abidik gubidik şeyler katmasalar almıcam ama napalım aq.
bir tek telefonu sarj etmek icin gidiyorum. bir sey icmisligim yoktur daha. kimse sallamiyor zaten.
Kız düşürmektir kahve ve diğer hizmetleri bahane eder kimi kandirdigini sanıyorsa.