bugün

ön yargılı insandır.

bir kaç örnek vereyim:

her sporcu storeid iğnesi vurur

her sporcu protein tozu kullanır(protein tozunun zararlı olduğunu düşünmüyorum)

kızların ilgisini çekmek için yapıyorlar(oo çok ezikçe bir mantık bunu düşünen insana acırım)

hep kaslar gelişiyor ama beyin yok işte(tabi tabi zaten hep biri eksik kalacak diye bir gerçek var biz bilmiyoruz)

ileride kaslar sarkacak(yok artık 'bilim' diye bir şey var sallamadan önce araştırın)

o kaslar yağa dönüşecek(o yağlar kasa dönüşmediği gibi o kaslarda yağa dönüşmeyecek şehir efsanesi)

hep çok protein alıyorlar ondan böyleler bende alsam bende böyle olurum(sen yapma ulan ayı proteinin fazlası yağa dönüşür bu düzenli, verimli bir çalışmanın dinlenmenin, beslenmenin, azmin eseri protein tozuna 70 lira vermekle olmadı)

o kasların içi boş(hahaha)

boksu bırakmazsan ileride hastalanacaksın (muhammed ali den başka ciddi bir rahatsızlığı olan boksör tanımayan insanlar bunu söylerler)

yazmaya üşeniyorum daha fazla ama bilgi içerikli bir entry oldu sanırım.
sormak istediğim tek soru var onlara: siz o yağ bağlamış göbeğinizden utanmazken , biz spor yaptığımız için ve kaslarımızdan mı gocunağız? gerçekten mi?
fit vücudu kıskanan insandır.
öyle bir öfke yoktur spor yapan insanların uydurmasıdır bu kıskanılsın istiyorlar üçgen vücudum var ama benim kasım hep pohpohlansınlar.

duyulan öfke sadece foto çekinirken kasını göstermeye çalışan sporcu olduğunu iddaa eden özenti gençlere de.

edit: göbeğim yok amerikan güreşçileri gibi de vücudum yok orta halliyim ama tarafsızım.
spor yapmak disiplin ve özveri isteyen mesele olduğu için her daim
spor yapan kıskanılır. haliyle spor yapan insana öfke değil genelde aşırı kıskançlık duyulur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar