bugün

vücudundan seks akan eşsiz bedene kendi bedenini yakıştırmak isteyen arsız kadınların yaptığı davranıştır. ne o yahu? iki sert göğüse tav olacak kadar düştü mü bu kadınlar demeyin sakın, dinleyin; o sert memeler herhangi birinin değil zira, o sert memeler eşsiz varlık cool adam'ın.

geçen gün spor salonuna gideyim de iki barfiks çekip gönüllerini alayım dedim vücut severlerin. inanır mısınız azizim? daha soyunur soyunmaz vücudumu yalamaya çalışan iki kadını güvenliği çağırarak dışarıya attırdım. hayır yani çikolata sos falan da yok, ne diye yalamaya kalkıyorsun kuru bedenimi? o değil de daha adonis kaslarımı gören kadınlar bunları yapıyorsa o kaya gibi sert çılgın popoma baktıklarında ırzıma bile geçebilirler. bir hatun saldırısından daha ucuz kurtuldum diyebilirim, rahatça barfiks bile çekemeyeceksek bu memlekette, yaşamanın anlamı ne?
doğrusu; ''spor salonu sahibi seksi erkeğe laf atan ezik kadınlar''dır.
(bkz: ve cool adam rüyadan uyandı)
(bkz: lokaldir orası lokal)
çatır çutur sevilmek istenen kadınlar.
(bkz: kalk oğlum geldik uyuma)
(bkz: noluyo lan)
çok arsız kadınlardır. cooladam çok doğru bir tespitte bulunmuş. Geçende de bana "ayyy şimdi o baklavalar nasıl oluyor anladım yani" diye laf atmıştır benden 10 yaş büyük bir ablamız bana. bundan tırsan koolcat ise "thank you but i'm gay" diyerek uzaklaşmıştır oradan hemencik.

sadece kadınlar mı ayrıca azizim? Spor salonunda, oramı buramı "ooo kaslı erkek" diyerek mıncırtan erkeklere ne demeli? anlıyorum hepinizin içinde bir gay var; ama neden beni mıncırtarak bu duygularınızı ellerinize tercüman ettirmeye çalışıyorsunuz ki?
işte o ben oluyorum. spor salonunda zaman geçiren bir insanın başına gelebilecek türden şeylerdir. kimi zaman normaldir, sonuçta beğenidir bir şey demek olmaz ama kimi zaman da iş taciz boyutuna oluşur. hülya avşar'dan kalma bir alışkanlıkla popoya ellerler bir de. huylanırım bir hayli. kalite kontrol gibi bir şeydir. keşke laf da kalsalar dersin o anda. arsızlar sizi. neyse ki sorun değil.
--spoiler--
"thank you but i'm gay"
--spoiler--
der ve baklavaları geliştirmeye devam ederim. *