bugün

benim böyle bir ihtimalim yok. salona gidiyorum ama günlerimiz farklı biz çalışırken içeri vajinalılar giremiyor.
valla ben genelde böyle hissetmem ama amcı olduğu 5km mesafeden belli olan adamlar da olmuyor değil. kız arkadaşına yada tavlamak istediği hanıma artistik yapacağım diye benchte tüm gücünü bitiren sonraki antremanını osurarak yapan; yada hiç yapmayan vitaminsizleri çok gördüm.
Spor salonları kadın erkek bölümlerini ayırdı sanki ama ya.
Yanlış fikir.
Kimileri kaslı erkeklere daha yakın olabilmek adına gitmektedirler öyle yerlere.
Kimileri de aşkı kasta buluyorlar, protein tozlarıyla kafayı yiyip kendi kaslarına aşkla bakıyorlar.
insanı sağlıklı, güçlü ve çevik yapabilecek kadar kas güzeldir, hantal kas enayiliktir.
sporun salonu, açık havası, kası, kemiği olmaz. spor yapana saygı duymak gerekir. yani şurada insanları bir araya getiren, kaynaştıran tek bir dili olan, evrensel bir aktiviteyi bile ayrıştırıyorsunuz ya bravo size.
spor yaparak karşındakine ''bak ben vücuduma önem veriyorum, kendime dikkat ediyorum'' mesajı verir insan.

bir başlıkta özgüvensizlik denmiş alakası yok, tam aksine özgüvendir bu.
Arkadaşlar spor vücudun enerjiyi atmasındaki en güzel yöntemlerden biri spor yapmaktır. Hem enerjinizi atarsınız hem de zihninizi boşaltırsınız. doğru bildiğinizi yapın kimseyi sallamayın çok da abartmayın yürüyen üçgen dilim peynir gibi görüntü de çok hoş durmuyor .
Spor spor salonunda yapılmaz dolap beygirleri sizi.