bugün

Psikolojik bir hastalıktır bence. Evet ben de bu hastalıktan rahatsızım ama tatlı bir rahatsızlık. Her hafta belli günlerde spor salonuna gidilmezse gece uykalarım kaçar. Veya gün içinde iyi beslenemezsem gece kabuslar görürüm. Nereye kadar gidecek bu diye düşünüyorum ama bir cevap bulamıyorum.

Aman be atın ölümü arpadan olsun.
En güzel bağımlılıktır.
insana dinç ve sağlik verir.

Not: baslanilan spor birakilmamalidir, aksi halde bildiğin çuval modu alinir.
su an bende var mi bilmiyorum ama simdi uykuya dalmadan once yarin yeni programim var bunu dusunuyorum.

bundan daha otesi haftada 3 gun gitmem gereken spora 5 gun gidiyorum. sabahlari aksam isten geleyim de spora gideyim diyorum.

gidemezsem eger suclu gibi hissediyorum kendimi. yoksa her sey endorfinin sucu mu. tam da istedigim yagdan uzak vucuda kavusmusken birakmak mi gerekir yoksa bagimliligin onune gecmenin yollari var mi.

arkadaslarimi bile eker oldum.
vucut gelistirme yapan cogu insanin bir yerden sonra beyninde olusan psikolojik rahatsızlık. vücudunuzu iyi gordugunuz icin hep daha fazlasini istersiniz hicbir zaman guncel formunuz size yetmez gittikce gider beslendikce beslenirsiniz. elbette hayatinizda puruzler cikacaktir ve bu puruzler karsisinda eger sporunuzu aksatma olaylarina girerseniz psikolojiniz coker. aynada kendinizi hacimsiz ve ise yaramaz bir adam olarak gorursunuz. bu sporu asla birakamiyorum nereye kadar gidecek onu da bilmiyorum. masrafi ayri dert gitmesi gelmesi ayri dert beslenmesi basli basina sorun supplementler durmadan zamlanıyor... ozet su ki bu spora baslayacaksaniz eger ufak tefek bir seyler basardiysaniz bırakamazsiniz hoşunuza gider ama bir boku beceremeden sıkılıp atarsaniz zaten ne bagimli olursunuz ne de sizden bir bok olur. ha bir de paraniz yoksa asla ve asla bulasmayin.
seks bağımlılığından daha iyi olan, daha kabul çok kabul edilmesi gereken bir bağımlılık türüdür.
olmak istediğim bağımlılık nası bağımlı olucaz.
spor bağımlılığı sporun hayat tarzı haline gelmesiyle gerçekleşebilecek bir durumdur. 9 senedir fitness sektörü içerisindeyim. 10 senedirde aktif olarak egzersiz yapmaktayım. Sporla ilgili paylaşımlar için instagram adresimi takip edebilirsiniz : bvs.ptstudio
şükür kurtulduğum bağımlılık. hemen olumsuz şekilde eleştirmeyin. çok erken yaşta ve bilmeden yapılan ağır sporların sakatlıklarını çekiyorum. eklem ağrıları, diz arkalarında oluşan ödemler, el titremeleri, boyun fıtığı.

yapılacak spor önce çok iyi şekilde öğrenilmeli ve herşey gibi spor da zamanında ve dozunda güzel.
Spora bağımlı olmak başlarda çok zordur. Kıçım ağrıyor başım ağrıyor diye çok ağlarsınız ama o acının verdiği hazzı anladığınız zaman bırakmak istemessiniz.

Sadece yazlık spor yapan arkadaşlara tavsiye yapmayın.