bugün

(bkz: sozluk bana karı bul lan allah sız)*
(bkz: ne aradığını bilmemek)
(bkz: aramaya inanmak)
aradığınız başlığa şu anda ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
ne aradığına bağlı olarak söylenebilecek cümledir. iyi de sözlükte ne aranabilir ki.
Aranan :Guncel bakisla yorumlanmis bilgi..
Bulunan: bunun dışında pek çok şey
Ne ekersen onu biçersin sözünün tam uyduğu durum. Sözlükte fizikçisinden tut imamına, imamından tut felsefecisine. Aradığın her şey var. Yazdığın her entry e göre konuşacak insan çevresi bulursun kendine.
Hemen hemen tüm yeni yazarların başına gelen durum. Başta bilgi içerikli yazılar girerler, diğer yazarları yadirgarlar sonra ortama uyum sağlarlar bir bakmissin beni geçmiş adamlar. Evet sen kimsin lan dediğinizi duyar gibiyim eksi butonum yesillenmeden gidiyorum.
Genelde başıma gelendir.
Ne aradığını, istediğini bilmeyen bireyler açısından bir sorun teşkil etmemektedir. Sonuçta adam atlıyor sadece ve o an sözlüğün trend başlığı neyse ona yazıp çıkıyor. Bunu hepimiz yapıyoruz. Bir de işin içine yazar takip etme olayı girdi ki anasayfa onların entryleriyle dolu.

Ilk girişte durmadan akan başlıklar ve takip ettiğiniz yazarlar. Buradan yola çıkanlar sadece trend başlıklarda kalıyor. Haliyle aradığını bulamamaktan çok aramaya inanmamak başlıyor. Düşen kalite falan saçmalamayacağım. Bildiğin konu hakkında bilgi içerikli giren on yazar olsa bak çok demiyorum on kişi. Kalite düşmesi falan olmaz. Herkes kalitesizlikten şikayetçi (ben de dahil) ve bıkmış durumda ama yine aynı zümre saçmalıklara prim vermeye devam ediyor.
Bu sozluk isinin piri hangisidir diye soran yazar beyanisidirsidir..heh formata uydu..