bugün

okulda babayı alıp, umutlarını sözlüğe taşımış kişi söylemi.
-ilk önce sözlükte daha önce aynı okuldan çıkış kağidi almiş bir yazar bulunur. misal uludag üniversitesinden ben.

-kendisinden binbir rica minnet, birazda para teklifiyle çıkış kağidinin scannerdan taranmış hali istenir.

-gelen evrak üzerinde yapılan küçük oynamalarla evrak kendi adınıza düzenlenir. (ufak bir not;sakın diplomayla denemeyin onun sahtesi için matbaacı olmak lazım)

-mevcut evrak orjinal kalitede çıktı veren bir basım evinde yazdırılır -bi saniye bi telefon edip geliyorum derlerse kaçın poli çağiriyor olabilirler-

-en altta bulunan imza kısmında imza fotokopi şeklindedir. güzel bi dolma kalemle üzerinden düzgünce geçilir. artık geçici bir mezuniyet belgeniz vardır ve 10 yıl süreyle geçerlidir.
-yakalandığınız takdirde burda yazan herşeyin şaka olduğunu iddia ederim bunu sakın unutmayın.

kalpazana not: aileden dolayı kaygınız yoksa bikaç üniversiteye ait belgenin kopyasını yapıp değiştire değiştire kullanabilirsiniz.
üniversite mezunu olup, evde çürüyen yazarlar için;
(bkz: sözlük bana iş bul lan allahsız)
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)*
final dönemi gecelerini ders çalışmak yerine sözlük başında entry girmekle geçiren emektar ve sadık yazarın haklı isyanı...

sen diploma vermezsen, okul diploma vermezse kim bana diploma vericek sözlük ?