bugün

doğan bu hızla giderse çok yakında olacak olaydır.
yalnizca belirli basliklarin acilmasina izin verilecek, tam moderasyon saglayacak olaydir. desteklemiyorum o ayri..

(bkz: grup olalim grup)
sözlüğün siyonizme hizmet etmeye başlayacağının alametidir.
sözlüğü sesten hızlı bir biçimde terketmeye sebebiyet verecek durumdur. olası durumda sözlük-sen'in miting yapması muhtemeldir.
(bkz: satılmış sözlük)
akp genel merkezi tarafından denetim altına alınacak durumdur.
zaten hangi taşı kaldırsan altından doğan grubu çıkıyor belkide çoktan katılmıştır* ama ben burda olmam o ayrı mesele.
sözlükte toplu istifalara neden olacak kabus.

yaşasın tam bağımsız sözlük.
uludagsozluk logosundaki d nin, doğan grubu kanalları d si ile yenilenmesi muhtemel olacak itilaftır.
(bkz: doğan grubu tek logo tek medya uygulaması)
sözlük bu hızla giderse çok yakında olacaktır.*
satilmasi halinde hakkı devrim'in benim gibi imla özürlülerine ve bol bol anlatim bozuklugu yapanlara bela kesileceği durumdur. ha bende gider hasan pulur'a sararim gül gibi gecinip gideriz iste. * *
korkulu rüya. sözlüğü terk etme sebebi. doğan grubuna alerjisi olunca insanın.
böyle bir durumda olacaklar belli. büyük hata yaparlar.
yavaş yavaş sözlükten uzama sebebidir.
ani bir kararla bir çok yazarın yazma işine son verilmesiyle sonuclanacak olaydır.. adamlar işten atmaya meraklılar..
zall'in 2009 yerel secimlerinden once yapmasi muhtemel eylem. boylelikle yazarlar, onceden belirlenmis, tarafi tutulacak partiyi oven tum yandas entryler icin belli bir komisyon alacaklardir. her ay en cok arti oy almis entrynin yazarina, aydin dogan tarafindan bir plaket verilecektir. hatta kanal d'de ulu sozluk hakkinda bir tv programi yapilacak, her hafta bir sozluk yazari ile sohbet edilecektir.
ihtimali bile(öyle bir ihtimal yoktur herhalde) sözlüğü bırakmama neden olacak şey. ha bu sözlüğün sikinde olur mu büyük ihtimalle olmaz.
(bkz: zall la gorusmeler suruyor)
-evet kimi yalıyoruz?

(bkz: bu sefer dedirten yok)
(bkz: formata aykırı değil)
(bkz: tek taraflı diyalog)