aşık oldum sözlük. bir buçuk yıl önce bu aşık olduğum insan tarafından terkedildiğimden bunu senden başka kimseye anlatamıyorum.ve gene beni terketti sözlük hem de bu sefer başkasına aşık olduğunu söyleyerek. niye ondan gelen her kazığı bu derece kabullendim. gel dese gene gidicem ben salak mıyım sözlük?? en iyi arkadaşım sensin şimdi ne acı. ne acizim ne safım ne kadar aşığım. bana göre dünyanın en mükemmel insanı hala. ben aptal mıyım?? ben salak mıyım?? ben aşığım. ve her şeyi yaparım şuan bana dönmesi için. sanırım büyü yapıcam evet evet yapıcam. çaldı benden her şeyimi. gecenin üçünde o mesajı aldığımda kalbimin acıdığını hissettim hayatımda ilk defa. hala mutlu numarası yapmaya çalışıyorum. becermeye çalışıyorum onsuz olmayı. ve ilk defa bu kadar yenik hissediyorum aşka.
bütün aşklar soyguncudur. aşk bir verme halidir aslında aynı zamanda. aşık olduğunuz kişiye kendinizden geçmişinizden geleceğinizden bir çok değer verirsiniz. o anda gözünüz görmeyebilir. bunları bilerek isteyerek verirsiniz çünkü. aşk bunları memnuniyetle zimmetine geçirecek ve biriktirecektir. vadesi dolduğunda verdiğiniz şeyleri geri alamadan hayatınızdan çıkıp gidecektir. çünkü o değerler artık aşka aittir. duygularınızı, sevinçlerinizi, güzel günlerinizi ve iyi niyetlerinizi diğerlerinden ayırarak alır ve üzüntüleri, kötü hatıraları, berbat şarkıları size bırakır. bundan sonra yapacağınız ilk şey kendinize söz vermek olabilir ama nafiledir. bir dahaki aşık oluşunuzda yine yeniden soyulmaya şimdiden hazırsınızdır.