bugün

Bana yazan evli bir adamdı. Eşinin yokluğundan yararlanıp yazdı. Bende sinir olup hesabımı kapattım. Yeni hesap açtım. Bu olay da 9 sene önce başıma geldi. Bir diğeri muhalif gazetenin bir haberi vardı. iktidar partisinin savunucuları yorum yapmışlardı. Bende bu ülkenin vatandaşı olarak iktidarı eleştirmiştim. iktidar yandaşı bana hakaret etmişti. Bu olayda 5 sene önce başıma geldi. O günden sonra hesabımı gizli yaptim.
Şu mesaj güldürmüştür.
(bkz: merhaba iyi perşembeler)
görsel
bu zirvedir.
sosyal medyada kendini pazarlayan tipler burada gelip ayy şunu da yazdılar, şu da var, kimisi laftan anlıyor bak, minvalinde şeyler söylüyor ya, en çok da ona ayar oluyorum. instagramda 7.000 kusur takipçisi olan zengin ve aynı zamanda doktor olan bir arkadaşıma gelen dm leri burada paylaşsam ne kadar basit yaratıklar olduğunuzu ispatlamama yeter sanırım. erkek halimle ben hiç tanımadığım ve ilk mesaj atacağım bir kıza öyle şeyler yazamam, düşün. nasıl fantaziler, nasıl hayaller, ne fotoğraflar, ne videolar öyle... cevap verilmedikçe de azmaları işin cabası. göğüslerinin dikliğinden bahsedenler mi ararsın, vajinasının pembeliğinden mi...bir erkek yürüdüğü zaman en azından önce bir muhabbet açılsın diye bahane üretmeye çalışıyor. direkt seni sikmek istiyorum diyen erkek olacağını pek sanmıyorum mesela. çünkü bahsettiğim şekilde birisi değilse sizin gibiler tarafından hemen sapık damgasını yer ve ifşası twitlerle yürür. gerçi bu gözler “merhaba tanışabillir miyiz?” yazanı da ifşa eden kezbanları gördü de neyse...ama bir kız çok rahat bir şekilde ilk mesajında beni çatır çutur sikmen için herşeyi yaparım yazabiliyor yada direkt video çekerek derdini anlatmakta bir sorun görmüyor. dolayısıyla büyük bir çoğunluğunuzun bir mercedes, beyaz önlük ve steteskop kombinasyonuna çekmeyeceği muamele yok. gelip de burada analiz kasmayın lütfen.
"sen tanrı mısın beni öldürdün" gördüm en son.
Merhaba beyefendi size yürüyebilir miyim?

Evet, yazdım ama erkek sanıyordum. :/
Annen arı mı? Bal gibi cocuk yapmiş
(bkz: Yılların oltacısıyım böyle olta görmedim)
Şimdiden 12 tane Lepistes yakaladım.
"bana sorsalardi hayatta seni uzen bir sey var mi diye... direk derdim..."

direk seni sallamamis ben niye sallayim amg cevabi verilesi mesajlardir.
Nasıl başarıyorsun? (böyle güzel olmayı tatlı olmayı gibi gibi)
Daha önce tanışmamış olamayız! Gibi gibi türetilebilir.
Bazıları edepli bak allah için, hayır dan anlıyorlar.
Birisi şu ;

" önce güneşe taptım ama güneş kayboldu, sonra doğaya taptım; doğa değişti, sonra ateşe taptım ; ateş söndü ve şimdi de seni gördüm ve artık sana tapıyorum güzel kadın" diye yazmıştı birisi.

Ben de ; erkeğim o.ç, git biraz da Allah'a tap diye engeli basmıştım.
Birşey sorabilir miyim? Yada nickimle ilgili bişeler. Yada sayfada yorum yapmışımdır onun üstünden direk fikir beyan etmeler. Ha bide slm nbr yazan süzme salaklar.
letgo'dan yuruyen gordum lan az once.
Mal olmalarından kaynaklanır. Şu kendini beğenmişleri şımartmayın.
Send nudes.
görsel
Genelde erkeklerin bir kız için ne kadar mallaşabileceğini gösteren mesajlardır.
Hayır bir de bu tipler ısrarla yazarlar. "kadınlar ısrarcı erkeklerden hoşlanırlar" lafını kim çıkarmışsa yalan söylemiş.

Ben tanışmak istediğim kıza kuru bir "merhaba" yazarım, cevap vermezse ısrar etmem ki götü kalkmasın.
merhaba bayan hamfendi, müsaitseniz az bi yürüyeyim mi?
selam, atları sever misin?
"cennette tadiylat mı wardı." tarzında tanışma cümleleri görüyoruz mizahşör kanallarda. Merhaba demek sıradan olunca iqsu yetmiyor yurdum delikanlısının.
Fenasin basa belasin.
Cok guzelsin bahtin da guzel olsun.
selam çukulatam.
Hemcinslerimden utanıyorum bunları görünce. Ezik, am salakları.

Ayrıca daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu:

Seni parçalamak istiyorum bir tanem.
görsel
:))
görsel